MAG-TECH

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό Brazilianos » Παρ Ιούλ 16, 2010 19:58

joseph έγραψε:Δηλαδή εάν υπνωτίσω το pajero μου μπορεί και να μειώσω την κατανάλωσή του;
Πείτε μου σας παρακαλώ τη διεύθυνση του υπνωτιστή ΤΩΡΑ!:hehe:


Σοβαρά τώρα,
εάν μπορούμε να δοκιμάσουμε κάποιο (ή κάτι, όπως το δει ο καθένας) στη διάθεσή σας να συνδράμω στο σχεδιασμό της δοκιμής, στην καταγραφή και στην επεξεργασία...

Παρε τον Γιουρι Γκελερ!!! :hehe: :hehe: :hehe:
Τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι
δεν εχουμε κουταλι να φαμε!
Άβαταρ μέλους
Brazilianos
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: Τετ Δεκ 16, 2009 18:51
Τοποθεσία: Ξανθη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Σάβ Ιούλ 17, 2010 15:46

Το θεμα νομιζω το εχουμε ξανασυζητησει τα μαγνητακια ειναι μουφα δεν κανουν τιποτα δοκιμασμενο και απο δυο γνωστους μου!!!!Τωρα για το ΒΕΝS εγω θα πω τουτο δεν εμπιστευομαι τα λεγομενα αρθρα και τεστ περιοδικων η καναλιων για καποιο προιον το οποιο ειναι και πελατης τους διαφημιζομενο απο αυτα!!!Δεν νομιζω αν κανει κατι να ειναι σημαντικο οπως το παρουσιαζουν η καλυτερη εξικονομηση καυσιμου την εχει πετυχει η μαμα εταιρια και η οδηγηση μας.Οταν τα ψιλονουμε τα ζανταλονουμε κλπ κλπ κλπ παει η καταναλωση περιπατο οπως και οταν κανουμε κινητες αποθηκες οποτε μην μπλεκετε απλα να δουμε αν θα βρουμε καλη ποιοτητα καυσιμου!!!!!
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mirage » Τετ Ιούλ 21, 2010 09:44

Ovelix έγραψε:Το θεμα νομιζω το εχουμε ξανασυζητησει τα μαγνητακια ειναι μουφα δεν κανουν τιποτα δοκιμασμενο και απο δυο γνωστους μου!!!!Τωρα για το ΒΕΝS εγω θα πω τουτο δεν εμπιστευομαι τα λεγομενα αρθρα και τεστ περιοδικων η καναλιων για καποιο προιον το οποιο ειναι και πελατης τους διαφημιζομενο απο αυτα!!!Δεν νομιζω αν κανει κατι να ειναι σημαντικο οπως το παρουσιαζουν η καλυτερη εξικονομηση καυσιμου την εχει πετυχει η μαμα εταιρια και η οδηγηση μας.Οταν τα ψιλονουμε τα ζανταλονουμε κλπ κλπ κλπ παει η καταναλωση περιπατο οπως και οταν κανουμε κινητες αποθηκες οποτε μην μπλεκετε απλα να δουμε αν θα βρουμε καλη ποιοτητα καυσιμου!!!!!


:goodpost:
" ΕΚ ΤΗΣ ΚΟΝΕΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΩΜΑΙ "
Άβαταρ μέλους
mirage
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1378
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 17:57
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αυτοκίνητο:

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 39 επισκέπτες

cron