ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό Nek » Σάβ Δεκ 11, 2010 15:41

Troll έγραψε:
Ovelix έγραψε:Λοιπον....................Εγω μολις εμαθα τα νεα τηλεφωνικως καθως οπως καταλαβαινετε αντιδρω αποτομα και ασχημα!!!!Η προταση μου ειναι η εξης:Ο Νεκ να διαγραφει δια παντως απο το κλαμπ ουτε φωτο να μην μπορει να ανεβασει,να αποκληστει απο ολες τις εκδηλωσεις του κλαμπ και τις εκδρομες!Να Γυμνωθει και να πετροβοληθει μπροστα απο ενα πινιν(το δικομου),Να μαστιγωθει ανηλεως επι 3500 φορες οσες και τα κυβικα εκατοστα του πατζερο που πουλησε για να μην πω να μετατραπει η πινει σε κυβικα χιλιοστα και γινει ο χαμος!!Αυτο μπροστα στο πινιν του αλπινιστη!Να κουρευτει μεχρι ριζας τριχος και να κρεμαστει ταμπελα που να γραφει τετημποης!!!Να τον περιφερουν δεμενο με την ταμπελα απο πλατεια σε πλατεια και απο αντιπροσωπεια σε αντιπροσωπεια της Μιτσουμπισι!!!και τελος να του βαλουν βραστα αυγα στις μασχαλες στα γεννητικα οργανα και να ανασκολοπηθει στην Γραβια ωστε να παραδειγματιζοντε οι διερχομενοι οδηγοι!!!
Αυτες ηταν οι προτασεις μου και ευχομε το συντομοτερο να του καει το DVD!!!! :argue: :flames: :flames: :flames: [fury] :wall: :punch: :punch: :punch: [annoy] [angry] [angry] [angry] :priest: :priest: :priest: :priest: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns:


Απ'τις λιγες φορες που συμφωνω με τον προλαλησαντα! Βεβαιως να διαγραφει ο ατιμος, ο προδοτης, ο τζαναμπετης, ο Ιουδας, ο μελανουρης, ο μπινες, ο κρυφοκομπολογας, ο σαλτιμπαγκος, ο μιναροσκωληκας, ο καταϊφογλεντης, ο σουτζουκογλυφτης, ο πρεκοφρυδης, ο Νεκ. Αντε για να μην του πω καμια κουβεντα! :mad: :mad: :mad: :evil: :evil: :slap: :slap: :x: :x: :x: :punch: :punch: :argue: :flames: :flames: :flames: :priest: :priest: :priest:




xaxaxaxaaa αστα κουφαλα και εσυ πρωην jimnaκιας ησουν :hehe: :hehe: πεσ μου κι αλλα ,πες μου!!!! :hehe: :hehe:
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Σάβ Δεκ 11, 2010 15:45

GLOCKY έγραψε:Καλοριζικο φιλε Νεκταριε το τουμπανι!
Θα βαζεις γυαλια σε αλλα μεγαλυτερου μεγεθους και απ οτι ειδα θα μπορεις να παιρνεις μερος σε αγωνες dakar και να κανεις και safari!
Eυγε σοφη επιλογη, την mitsuba τι την εκανες!?


σε ευχαριστω για τα καλοριζικα φιλε GLOCKY!το δικο μου το πουλησα αλλα μερικοι μερικοι ξεχνουν οτι του αδερφου που ειχα στην εκδρομη ειναι στην διαχειριση μου....οσο για το jimnaκι μπορει να μην προσφερεται για dakar και safari αλλα εχει κρυφα προσοντα :)
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό themis » Σάβ Δεκ 11, 2010 16:10

Λιγα λογια για το εργαλειο του Nec γιατι ειναι το δευτερο μετα το wrangler τις προτιμησης μου ,φιλε καλοριζικο και να το φτιαξεις τουμπανο για να τριβουν τα ματια τους ολοι με τα pininpajerosportl200.
pinin GDI 2.0L rear and front locker lift 6' tyre 32' long arm by ss-tn
Άβαταρ μέλους
themis
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2224
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 24, 2008 20:14
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mitsu » Σάβ Δεκ 11, 2010 22:20

Νεκτάριε καλορίζικο το μοτέρι....
Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή...
Η ζωή είναι μεγάλη μην την κάνεις καρναβάλι!!!
Άβαταρ μέλους
mitsu
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 09:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό GLOCKY » Σάβ Δεκ 11, 2010 22:27

Και αλλος συνωμοτης ο ΘΕΜΗΣ!
Θεμη τι εγινε ρε φιλε εσυ πρεπει να εισαι σε παραλληρημα!
wrangler ή jimny!?
ΜΙΤΣΟΥΜΠΑ ΔΑΓΚΩΤΟ!
Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΡ ΕΠΙΦΑΝΩΝ ΠΑΣΑ ΓΗ ΤΑΦΟΣ
Άβαταρ μέλους
GLOCKY
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 20:28
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Σάβ Δεκ 11, 2010 22:55

Nek ο μόνος τρόπος για να το σώσεις ειναι να σου κάνουμε δώρο μια καρότσα pinin και να την κάνεις σκάντζα ( εχω ενα τρακαρισμένο έτοιμο ),
γιατί αλλιώς δεν βλέπω να γλιτώνεις τον λιθοβολισμό :guns: :guns:
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Δημοσίευσηαπό Nek » Σάβ Δεκ 11, 2010 23:05

σας ευχαριστω για τα καλοριζικα παιδια!!δηλαδη να φτιαξουμε πινιν αξονατο?θα περισευει η καροτσα πανω στο jimnaki :hehe:
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Κυρ Δεκ 12, 2010 00:22

μη φοβασαι ρε θα σε πιασω εγω απο μπροστα ο γιαννης απο πισω να το μακρυνουμε να ερθει....
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Κυρ Δεκ 12, 2010 01:51

pininokio έγραψε:μη φοβασαι ρε θα σε πιασω εγω απο μπροστα ο γιαννης απο πισω να το μακρυνουμε να ερθει....






Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :yupi: :yupi: :yupi:
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Κυρ Δεκ 12, 2010 02:48

Troll έγραψε:
Ovelix έγραψε:Λοιπον....................Εγω μολις εμαθα τα νεα τηλεφωνικως καθως οπως καταλαβαινετε αντιδρω αποτομα και ασχημα!!!!Η προταση μου ειναι η εξης:Ο Νεκ να διαγραφει δια παντως απο το κλαμπ ουτε φωτο να μην μπορει να ανεβασει,να αποκληστει απο ολες τις εκδηλωσεις του κλαμπ και τις εκδρομες!Να Γυμνωθει και να πετροβοληθει μπροστα απο ενα πινιν(το δικομου),Να μαστιγωθει ανηλεως επι 3500 φορες οσες και τα κυβικα εκατοστα του πατζερο που πουλησε για να μην πω να μετατραπει η πινει σε κυβικα χιλιοστα και γινει ο χαμος!!Αυτο μπροστα στο πινιν του αλπινιστη!Να κουρευτει μεχρι ριζας τριχος και να κρεμαστει ταμπελα που να γραφει τετημποης!!!Να τον περιφερουν δεμενο με την ταμπελα απο πλατεια σε πλατεια και απο αντιπροσωπεια σε αντιπροσωπεια της Μιτσουμπισι!!!και τελος να του βαλουν βραστα αυγα στις μασχαλες στα γεννητικα οργανα και να ανασκολοπηθει στην Γραβια ωστε να παραδειγματιζοντε οι διερχομενοι οδηγοι!!!
Αυτες ηταν οι προτασεις μου και ευχομε το συντομοτερο να του καει το DVD!!!! :argue: :flames: :flames: :flames: [fury] :wall: :punch: :punch: :punch: [annoy] [angry] [angry] [angry] :priest: :priest: :priest: :priest: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns: :guns:


Απ'τις λιγες φορες που συμφωνω με τον προλαλησαντα! Βεβαιως να διαγραφει ο ατιμος, ο προδοτης, ο τζαναμπετης, ο Ιουδας, ο μελανουρης, ο μπινες, ο κρυφοκομπολογας, ο σαλτιμπαγκος, ο μιναροσκωληκας, ο καταϊφογλεντης, ο σουτζουκογλυφτης, ο πρεκοφρυδης, ο Νεκ. Αντε για να μην του πω καμια κουβεντα! :mad: :mad: :mad: :evil: :evil: :slap: :slap: :x: :x: :x: :punch: :punch: :argue: :flames: :flames: :flames: :priest: :priest: :priest:


Ο τακουνομαγκας πες το για δεν το λες..........
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό JUNIOR » Κυρ Δεκ 12, 2010 13:11

nec καλοριζικο μην μασας αστους να λενε
αντε να εχω παρεα γιατι αισθανομουν μονος
θα μας βλεπουν απο μακρια
καποιος δηλωσε οτι θα σε μακρυνουν
πρωτα μαλλον για να κανουν αυτη την καλη πραξη θα πρεπει να σε πιασουν
στον δρομο μπορει γιατι στο βουνο βγαλε πολες φωτο με αυτογραφο
για να εχεις να δωσεις :jumpy: :jumpy: :jumpy: :ha: :ha: :ha:
JUNIOR
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 20:29
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Κυρ Δεκ 12, 2010 13:56

JUNIOR έγραψε:nec καλοριζικο μην μασας αστους να λενε
αντε να εχω παρεα γιατι αισθανομουν μονος
θα μας βλεπουν απο μακρια
καποιος δηλωσε οτι θα σε μακρυνουν
πρωτα μαλλον για να κανουν αυτη την καλη πραξη θα πρεπει να σε πιασουν
στον δρομο μπορει γιατι στο βουνο βγαλε πολες φωτο με αυτογραφο
για να εχεις να δωσεις :jumpy: :jumpy: :jumpy: :ha: :ha: :ha:

χαχαχχαχχαχχαα περαμενα πως και πως τη θα γραψεις Αντωνη μου!!!!
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Πάνος » Κυρ Δεκ 12, 2010 14:04

Αντώνη αναρωτιόμουν κι εγώ πότε θα έκανες παρέμβαση! :thup:
Σχετικά με την "επιμήκυνση", θα περίμενα ν΄ακούσω και για το βασικό πλεονέκτημα που έχει το τζιμνάκι: τις διαστάσεις, το σχήμα (πρόβολοι-μεταξόνιο- γωνίες) και το βάρος του!
Πάνος
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 704
Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 11:19
Τοποθεσία: Κυψέλη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό stefanos » Κυρ Δεκ 12, 2010 15:09

alpininstis έγραψε:γιατί αλλιώς δεν βλέπω να γλιτώνεις τον λιθοβολισμό :guns: :guns:


.............μονο να τον αρχισουμε στις πετριες απο τα κοντινα......γιατι εαν απομακρυνθει λιγο μαυτο το σαμιαμιδι που πηρε.......το βλεπω δυσκολο να τον πετυχουμε :hehe: :hehe:
Άβαταρ μέλους
stefanos
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 08, 2010 22:31
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Κυρ Δεκ 12, 2010 16:16

Τελευταιες πληροφοριες ο Νεκ βρησκετε στην ''Παπαριτσα"(που αλλου θα πηγαινε...)και του πινει το αιμα!Μεχρι τωρα αντεχει.........το λυπαμαι το αμαξακι!
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

cron