Οδικη βοηθεια!!!!

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Οδικη βοηθεια!!!!

Δημοσίευσηαπό pepe » Σάβ Δεκ 18, 2010 12:13

Την προυγουμενη βδομαδα πηγαινα στο εξοχικο μου κοντα στο Αιγιο.
Πρωτη φορα στη ζωη μου Ξεχασα τα εργακεια που παντα υπαρχουν στο pajero λογω αλλαγης την προυγουμενη στα τακακια ενος astra που εχω.
Κατα την διαδρομη η μικρη μου κοιμηθηκε....λογικο ...ελα μου ομως που η ζωνη που φοραγε Ξεκουμποθηκε...πως αγνωστο!!...Ε παιδια ειναι πες οτι την ξεκουμπωσε.αλλα η ζωνη μπλεχτικε τοσο πολυ που σε καπια στιγμη ξυπναει και μου λεει ...δε μπορω να ανασανω!!!.
κοιταω και πραγματι στην προσπαθεια της να ξεκουμποθει ειχι παρει ολα τα μποσια και δεν ειχε τροπο να την ανοιξω ωστε να ξεμπερδευτει απο το στηθος της.. Ειχε γινει σα θηλια !!!Βεβαια η λυση η υστατη που ειχα ηταν να κοψω τη ζωνη με το μαχαιρι μου αλλλα λεω να παρω την olympia odos assistance να ερθει ενα οχημα να μου δωσει εργαλεια να τη λυσω απο τη βιδα που την κραταει (πανικος ποτε ..η μικρη ανεσαινε εστω και λιγο δυσκολα ).Σε 5 λεπτα βλεπω ενα ford transit αυτα τα ωραια τα κιτρια και λεω γω τωρα να η λυση.....Του λεω ρε πατριωτη ενα 17αρι γερμανικο θελω η15αρι ... με κοιταει και μου λεει δεν εχω εργαλεια !!!!!!!!! ΚΑΝΕΝΑ απο τα αυτοκινηταα δεν εχει!!!!!Κατσε να αν εχω μαζι μου το δικομου το γαλλικο!!!!
Ευτυχως το ειχε μαζι του και ελυσα τη ζωνη αλλιως επρεπε νατη κοψω.
Τι διαολο τα θελουν και πανε πανω κατω συνεχεια αν δε μπορουν ουτε ενα κατσαβιδι να σου δωσουν;
Άβαταρ μέλους
pepe
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Τετ Δεκ 15, 2010 15:14
Τοποθεσία: Πετρουπολη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pepe » Σάβ Δεκ 18, 2010 12:14

Μονο για να σου κρατανε παρεα μεχρι να ερθει η δικια σου οδικη βοηθεια να σε παρει :ha:
Αν δε το πας στο βουνο .. τι το πηρες το φουκαριαρικοοο;;;; Αντε παρε κανα αλλο και δωστο μπας και το χαρει κανας αλλος...
Άβαταρ μέλους
pepe
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Τετ Δεκ 15, 2010 15:14
Τοποθεσία: Πετρουπολη
Αυτοκίνητο:


Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες

cron