Νέος στην ομάδα

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό kpapadakis » Δευτ Ιαν 10, 2011 10:55

Για όλη την παραπάνω ανασφάλεια θεώρησα ως μειονέκτημα την easy select κια έχω ανοίξει άλλο θέμα για την μετατροπή σε super select από pajero V20.

Γίωργο, τώρα που ψάχνεις για sport θα φας την ίδια κρυάδα που έφαγα και εγώ αφού ψάχνω να αλλάξω το δικό μου sport με το 3,5 ή το land cruiser.
Θεωρούσα ότι αφού αγοράζω ¨δύσκολο ΄αυτοκίνητο θα είχα λογική αντιμετώπιση αλλά πού

:evil:
kpapadakis
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 26, 2009 18:48
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό george77 » Δευτ Ιαν 10, 2011 13:04

Άστα να πάνε ακούς πολύ κουφά πράγματα......Επειδή είμαι ευχαριστημένος από το suzuki ο μόνος λόγος που με ενδιαφέρει το sport είναι ότι δεν ξεφεύγω από το "στυλ" του, και ότι είναι μεγαλύτερο που το έχω ανάγκη.Από την άλλη εάν είναι να πρέπει να κάνω δώρο το suzuki για να πάρω mitsubishi καλύτερα να πάρω μπαγαζιέρα οροφής "μπλιαχ"
george77
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιαν 05, 2011 09:13
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Δευτ Ιαν 10, 2011 15:54

Σε ενδιαφέρει ανταλλαγή σε κάποιο μαγαζί ή ψάχνεις sport να αγοράσεις απο ιδιώτη ? Γιατί πουλάει ενας φίλος ενα sport "λουλούδι " και σε άριστη τιμή .
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Δημοσίευσηαπό drsonic 21 » Δευτ Ιαν 10, 2011 23:11

Αυτο που ειπε ο Πανος για τα ντηζελ θα το ξανασκεφτομουνα, ειναι η σωστη χρονικη στιγμη για να μας πασαρουν τα πετρελαια για πολλους λογους.
Γιωργο η μονη διαφορα απο το grand vitara που εχεις ειναι οι χωροι και η ομορφια :pajero: πραγματα που ζυγιζεις και μετα προχωρας, α και μην ξεχνας οτι μπλεκεις με Σαρακ.... :flames:
Νικο που ανυσηχεις αδερφε δεν παθαινει τιποτα το εργαλειο μην φοβασαι να χρησιμοποιεις την τετρακινηση για την ασφαλεια σου, ιδιως στις συνθηκες που ανεφερες δεν κουρδιζει τοσο η μεταδοση.Μην ξεχνατε και τις αρετες του κιβωτιου μεταφορας(μαυρα ντοπερμαν) [GR] :lol:
Άβαταρ μέλους
drsonic 21
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: Τετ Οκτ 08, 2008 22:53
Τοποθεσία: Αθηνα,Αγιοι Αναργυροι
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό sport_nikos » Τρί Ιαν 11, 2011 07:38

Ευχαριστώ drsonic 21 κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι και εγώ, απλά είπα να ρωτήσω.... Φίλε Γιώργο, επειδή και εγώ είχα ανάγκη απο χώρους λόγω 2 παιδιών (και όλα τα παρελκόμενα τους, ποδήλατα, βαλίτσες κλπ κλπ) ... πίστεψε με είναι το απόλυτο.... δύσκολα το τιγκάρεις, και πάλι σε πάει παντού.... Εχω και μια υποψία ότι θα το αισθάνεσαι και καλύτερα από το Suzuki στην άσφαλτο σε Εθνική....
sport_nikos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Δεκ 28, 2010 13:10
Τοποθεσία: Αθήνα - Αμπελόκηποι
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό george77 » Τρί Ιαν 11, 2011 08:12

Φυσικά πρώτα πρέπει να φύγει το suzuki..... Το κοιτάω και με τους δύο τρόπους.Για ιδιώτη όμως πρέπει να το έχω πουλήσει.Σε εθνική λόγω βάρους και μεταξονίου, λογικά θα είναι πιο σταθερό.Σίγουρα ο Σαρακάκης είναι θέμα αλλά πιστεύω ότι εάν υπάρξει πρόβλημα, από εδώ, στο forum θα βρίσκουμε λύση.
george77
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιαν 05, 2011 09:13
Αυτοκίνητο:

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

cron