ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΗΝ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό Brazilianos » Τρί Ιαν 17, 2012 20:09

Παντελη συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου.
Λευτερη και οσοι αναρωτιεστε απο που ξεκινησε αυτη κινητοποιηση.ξεκινησε απο ΕΔΩ και συγκεκριμενα απο την ενοτητα Hall of Shame που ειναι κλειδωμενη στα μη μελη.
Τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι
δεν εχουμε κουταλι να φαμε!
Άβαταρ μέλους
Brazilianos
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: Τετ Δεκ 16, 2009 18:51
Τοποθεσία: Ξανθη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mitsu » Τρί Ιαν 17, 2012 20:26

Φαντάζομαι τον εαυτό μου στη θέση φίλων μου (που έχουν κάνει πολλές προσωπικές θυσίες και διαθέτουν πολλά προσόντα αλλά παραμένουν άνεργοι ή δουλεύουν σερβιτόροι για 20-25Ε!!!) να κατεβούν στο Λευκό Πύργο ή την ΚΑμάρα για να διαμαρτυρηθούν και να δουν μια πορεία από τζιπάκια...Ξέρετε τι θα σκεφτούν...Κατέβηκαν και οι μαλάκες οι τζιπάδες οι Πανοραμίτες να κλαφτούν...
Δεν κρίνω αν τα όσα λέγονται είναι σωστ'α ή λάθος απλά θεωρώ (και είναι καθαρά προσωπική γνώμη) ότι κάτι τέτοιο όχι μόνο δεν θα χει αποτέλεσμα αλλά θα προκαλέσει κιόλας...
Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή...
Η ζωή είναι μεγάλη μην την κάνεις καρναβάλι!!!
Άβαταρ μέλους
mitsu
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 09:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pantg » Τρί Ιαν 17, 2012 20:39

Συνάδελφοι νομίζω ότι μπλέκουμε τα πράγματα.

Το θέμα της 25ης Μαρτίου έχει δύο πιθανές μορφές.

Αυτό που προσωπικά θα προτιμούσα είναι να υπάρξει ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ και συντονισμένη ΜΑΖΙΚΗ κάθοδος του Ελληνικού λαού στις πλατείες και τους δρόμους όπου θα γίνουν παρελάσεις όχι με τα αυτοκίνητά μας αλλά πεζοί με τις Ελληνικές μας σημαίες. Χωρίς να τους δώσουμε την δυνατότητα να μιλήσουν για επίθεση σε θεσμούς.

το να πούμε μαζικά και με μία φωνή ότι είμαστε εδώ, είμαστε Ελληνες, άντε και να τους πούμε ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΤΕ.

Αν με ρωτάτε αν πιστεύω ότι αυτό μπορεί να γίνει θα σας απαντήσω με ένα σίγουρο οχι.
Αν με ρωτάτε αν πιστεύω ότι αυτό μπορεί να έχει αποτέλεσμα με την έννοια του ότι θα παραιτηθούν φυσικά και να απαντήσω με ένα σίγουρο οχι.

(συνάδελφε kostasser νομίζω να συμφωνείς μαζί μου)

Ομως αν γίνει οτιδήποτε άλλο που μπορεί να είχε αποτέλεσμα οι "κυβερνώντες" θα το παρουσιάσουν σαν προσβολή των μνημείων, των θεσμών και των Ηρώων από μία "μικρή μειοψηφία" (με τα "αθάνατα" λόγια της ξεπουλημένης μαριονέτας που δυστυχώς ακόμη πρέπει να υφιστάμεθα ως ανώτατο πολίτη της χώρας μας και συγκεκριμένα αυτού του ανθρώπου για τον οποίο ο Αρειος Πάγος έχει δεχθεί ότι είναι ύποπτος για Εσχάτη Προδοσία της χώρας της οποίας προεδρεύει.)

--------

Η πρόταση της "παρέλασης" σίγουρα θα δημιουργήσει αντίθετα αποτελέσματα. Το αν αυτό είναι σωστό ή όχι? Ξέρουμε όλοι ότι φυσικά και δεν είναι σωστό. Ομως άντε να πείσεις την "κοινή γνώμη", όπως την διαμορφώνουν λάθος εντυπώσεις και πεποιθήσεις δεκαετιών και σίγουρα θα την υποδαβλίσουν τα ελεγχόμενα ΜΜΕ, ότι ο ιδιοκτητης ενός τετρακινήτου 18 ετών και τωρινής αξίας 2000 Ευρώ δεν είναι πλουτοκράτορας.....

αν όμως γίνει απο κοινού με συναδέλφους με κανονικά αυτοκίνητα ΚΑΙ μοτοσυκλέτες. Εκεί θα μπορεί κανείς να πει τίποτε????

Χαιρετώ
Παντελής Γιαμαρέλλος
ΠΡΟΣΗΜΟ Ο.Ε.
Επίσημος και αποκλειστικός αντιπρόσωπος
bloqueiokaiser.com.br
vortex-performance-exhausts.co.uk/
bishopsoriginal.eu/
noisekiller.co.uk
gazshocks.co.uk/
extreme4x4.co.uk
pantg
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2011 11:19
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Brazilianos » Τρί Ιαν 17, 2012 21:13

Γιατι ολο και καποιοι "καλοθελητες" θα βρουν να πουν τα οποια "γλυκολογα"...

Εγω θα αναπαραξω αυτο...


Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt

Και στο κατω κατω

http://www.youtube.com/watch?v=fSuIw_dsIX8

Ενημερωση λιστας.

1. Nicolas (to4x4.gr)
2. ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ (to4x4.gr-L200 club.gr-pejeroclub.gr)
3.extractor (to4x4.gr)
4.Barou(to4x4.gr)
5.pantg (to4x4.gr -lrclub.g-pajeroclub.gr)
6.michailbm(to4x4.gr)
7.Thodo(L200 club.gr)
8.Attart (L200 club.gr)
Τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι
δεν εχουμε κουταλι να φαμε!
Άβαταρ μέλους
Brazilianos
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: Τετ Δεκ 16, 2009 18:51
Τοποθεσία: Ξανθη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Πάνος » Τρί Ιαν 17, 2012 21:44

Το καύσιμο που θα κάψει κάθε 4Χ4 που θα "παρελάσει", θα έφτανε για να ταϊσει έναν άστεγο 3 εικοσιτετράωρα.

Επί πλέον το αυτοκίνητό μου τυχαίνει να είναι σκούρο, καινούργιο και με μαύρα τζάμια (μόνο έτσι εισαγόταν), σαν των πραιτωριανών που φρουρούν εκείνους τους άθλιους που με έχουν αγανακτήσει. Θα ΄πρεπε να του κρεμάσω και ένα πανώ με εξηγήσεις. (Τις έχω και είναι βάσιμες).

ΔΕΝ με εκφράζει το είδος της διαμαρτυρίας, γιατί πιστεύω ότι θα βλάψει το σκοπό, και δεν μπαίνω στη λίστα.
Πάνος
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 704
Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 11:19
Τοποθεσία: Κυψέλη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostasser » Τρί Ιαν 17, 2012 22:59

pantg έγραψε:
(συνάδελφε kostasser νομίζω να συμφωνείς μαζί μου)





... εεε ναι !!!!...

.. ποιος μπορει να διαφωνησει ..

... θα λεγα να παμε καβαλα σε καμηλες
Άβαταρ μέλους
kostasser
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2009 00:44
Τοποθεσία: Σερρες
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostasser » Τρί Ιαν 17, 2012 23:20

Brazilianos έγραψε:

Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt



... σοφος φιλε βραζιλιανε ο θοδωρακης ο ρουσβελτ...


.. να προσθεσω κι εγω ο αγραμματος ...... ... εκει που ναι να κανεις μαλακιες, καλυτερα να μην κανεις τιποτα ...


... ετσι .. ετσι δινονται οι αγωνες .. καβαλα σε καμηλες... με υπομνηματα... με συλλογη υπογραφων... με ανουσιες αιτησεις κι απαντησεις... με "παρελασεις" με καμηλες και ..... γαιδουρια...

.. να βαλουμε και 2-3 γκομενες να τραβαν τα σουτιεν σε ενδειξη διαμαρτυριας ... (οριστε μια προταση)


.... οι αγωνες δε δινοντε μεσα απο τον εργασιακο χωρο ... ουτε μεσω της ταξικης παλης, παρα μονο με αεριτζιδικους τροπους που μονο σκονη σηκωνουν
Άβαταρ μέλους
kostasser
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2009 00:44
Τοποθεσία: Σερρες
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Τετ Ιαν 18, 2012 00:26

νομιζω οτι ξεφευγεις λιγο...δεν βρισκω το λογο να αντιδρας ειρωνικα οταν καποιος με τον οποιο διαφωνεις σου μιλαει τοσο κοσμια κ δεχεται ν ακουσει την διαφορετικη αποψη σου
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό pantg » Τετ Ιαν 18, 2012 07:54

Πάνος έγραψε:Το καύσιμο που θα κάψει κάθε 4Χ4 που θα "παρελάσει", θα έφτανε για να ταϊσει έναν άστεγο 3 εικοσιτετράωρα.

Επί πλέον το αυτοκίνητό μου τυχαίνει να είναι σκούρο, καινούργιο και με μαύρα τζάμια (μόνο έτσι εισαγόταν), σαν των πραιτωριανών που φρουρούν εκείνους τους άθλιους που με έχουν αγανακτήσει. Θα ΄πρεπε να του κρεμάσω και ένα πανώ με εξηγήσεις. (Τις έχω και είναι βάσιμες).

ΔΕΝ με εκφράζει το είδος της διαμαρτυρίας, γιατί πιστεύω ότι θα βλάψει το σκοπό, και δεν μπαίνω στη λίστα.



Αγαπητέ συνάδελφε Πάνο,

με την ίδια λογική το ίδιο συμβαίνει και για τα κάθε είδους έξοδα τα οποία πρέπει να δεχθούμε ότι έχει ο οποιοσδήποτε άνθρωπος αποφασίσει ακόμη και να πάει σε μία πεζή ή και καθιστική πορεία. Κανείς δεν διαμαρτύρεται από το σπίτι του αποτελεσματικά (αν και αυτή την στιγμή μάλλον η πλειοψηφία των Ελλήνων που ακόμη δεν έχει υποταχθεί στον βομβαρδισμό της παραπληροφόρησης τελικά αυτό κάνει. Κάθεται σπίτι της, γιατί δεν υπάρχουν λεφτά ούτε για καύσιμα και κλαίει την μοίρα της, άντε να ξεδίνει μέσω ιντερνετ ή βρίζοντας την μοίρα του μόνος του).

Μία πολύ σωστή επισήμανση είναι αυτή που έχει ΗΔΗ γίνει και αφορά τον ΡΑΤΣΙΣΜΟ θύματα του οποίου είμαστε (θέλουμε δεν θέλουμε) εμείς οι ιδιοκτητες τετρακινήτων και τους οποίους μας αντιμετωπίζουν ως πλουτοκράτορες απλά και μόνο γιατί κάποια στιγμή στο μακρινό παρελθόν κάποια από τα τετρακίνητα στοίχιζαν πολλά χρήματα για να αγοραστούν.

Και για αυτό νομίζω ότι ΑΝ γίνει τελικά κάποια ΠΟΡΕΙΑ (και όχι παρέλαση) αυτοκινήτων αυτή θα πρέπει να αποτελείται από οχήματα όλων των τύπων, κανονικά αυτοκίνητα, τετρακίνητα, μοτοσυκλέτες.
Πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι αυτό που υφιστάμεθα είναι μία μαζική επίθεση του κατεστημένου απέναντι σε στοιχειώδεις ελευθερίες του ανθρώπου ως πολίτη. Και μία από τις βασικότερες είναι η ελευθερία στην επιλογή του χρόνου, του τόπου και του προορισμού της μετακίνησης.
Οταν η τιμή των καυσίμων και το κόστος ιδιοκτησίας μετά την αγορά (βλέπε τεκμήριο, τέλη κυκλοφορίας, ασφάλιστρα, διόδια) γίνεται απαγορευτικό για τον απλό πολίτη τότε τον αναγκάζεις να κινείται μόνο με τα μαζικά μέσα μεταφορά. Δηλαδή κάτω από τον "κρατικό" ή μονοπωλιακό ή άντε στην καλύτερη περίπτωση ολιγοπωλιακό έλεγχο. Αρα δεν κινείται ελεύθερα.

Για σκεφτείτε το...

Οσο για το με τί μοιάζει το αυτοκίνητό σου κατανοώ απολύτως τον προβληματισμό σου. Εϊναι ΑΚΡΙΒΩΣ το ζήτημα του "ρατσισμού" που υπάρχει απέναντι σε πράγματα που θεωρούνται πρότυπα χωρίς στην ουσία όμως να είναι.

Συνάδελφε kostasser,
Το ότι ξέρεις να κοροϊδεύεις το απέδειξες και τώρα απλώς επαναλαμβάνεσαι. Νομίζω όμως ότι η πολλαπλή επανάληψη απλά κουράζει ή αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει τίποτε άλλο πέραν αυτής.
Να σου υπενθυμίσω όμως ότι πολλές φορές ο άνθρωπος κοροϊδεύει αυτό που αδυνατεί να κατανοήσει.
Εχεις λοιπόν συλλάβει το πραγματικό αποτέλεσμα του γιατί δεν μπορεί να λειτουργήσει η μήνυση κατά των 173 βουλευτών ή των 3 που έχουν παραιτηθεί?
Γιατί πολύ απλά ΟΛΑ τα κόμματα και ΟΛΟΙ οι βουλευτές που αποτελούν την παρούσα Βουλή καλύπτουν ο ένας τον άλλον. Αυτό θα μου πεις ότι όλοι το υποψιαζόμασταν ή ότι τουλάχιστον το ξέραμε για τους βουλευτές που ανήκαν στα 3 μεγαλύτερα κόμματα.
Ελα όμως τώρα που ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ότι ισχύει και για τα μικρότερα κόμματα αλλά και για τους ανεξάρτητους....
Μήπως όμως είναι αυτό που σε κάνει να αντιδράς???
Το ότι απλά αποδείχθηκε από την μη υποβολή αίτησης για σύσταση εξεταστικής επιτροπής από το ΣΥΡΙΖΑ και το ΚΚΕ και τους "ανεξάρτητους" βουλευτές το ότι κανείς τους στην ουσία δεν θέλει να βλάψει το σύστημα που υπάρχει αυτή την στιγμή?
Και δεν έχουν ΚΑΜΜΙΑ απολύτως δικαιολογία γιατί προσωπικά πήγα στην Βουλή και τους εγνώρισα το θέμα και έστειλα και ειδοποιήσεις με e-mail (που επέχει θέση υποβολής εγγράφου με απόδειξη παραλαβής) για το θέμα αυτό.
Να σου θυμίσω ότι απαιτούνται 30 βουλευτές για να ζητήσουν την σύσταση εξεταστικής και μαζεύονταν περισσότεροι αν εκινούντο μαζί το ΚΚΕ και το ΣΥΡΙΖΑ. Και αν το έκαναν θα είχαμε το μοναδικό στην Ελληνική Ιστορία να κατηγορούνται πλέον και από την Βουλή (γιατί από πλευράς Ελληνικής Δικαιοσύνης αυτό είναι τελικό και όντως κατηγορούνται) για Εσχάτη προδοσία οι 173 από τους 300 βουλευτές αλλά και τα πρόσωπα που εκτελούν χρέη Προέδρου Βουλής αλλά και Προέδρου Δημοκρατίας.
Και να θυμίσω συνάδελφε kostasser ότι αυτό δεν είναι κάτι που μπήκε στο αρχείο. Επειδή το αδίκημα της Εσχάτης Προδοσίας ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΡΑΦΕΤΑΙ τώρα που έχει επιδοθεί και έχει ανακοινωθεί στην Βουλή η δικογραφία είναι στην διάθεση οποιασδήποτε μελλοντικής κυβέρνησης να ξεκινήσει την διαδικασία για την απόδοση των κατηγοριών και να τους δικάσει όλους. Τίποτε δεν έχει μπει στο αρχείο και το σπαθί που κάποτε μπορεί να τους κόψει το κεφάλι κρέμεται επάνω από το κεφάλι όλων τους. Και τώρα και πάνω από το κεφάλι και αυτών που δεν ζήτησαν την σύσταση της εξεταστικής επιτροπής.

Αν δεν βρισκόταν ο άνθρωπος που συνέταξε την μήνυση (και αυτός δεν είμαι εγώ) τίποτε από τα πιό πάνω δεν θα μπορούσε να γίνει και τότε όντως όλοι αυτοί οι προδότες θα έμεναν σίγουρα ατιμώρητοι. Ομως τώρα υπάρχει πλέον το όπλο για να τους τιμωρήσουμε.

Το μόνο που μένει είναι στις επόμενες εκλογές (όταν και άμα γίνουν έτσι όπως πάνε τα πράγματα) είναι απλά ο ελληνικός Λαός να ψηφίσει εντελώς ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ και ΚΟΜΜΑΤΑ.
Μήπως όμως αυτό είναι κάτι που ΕΣΥ δεν θέλεις όμως???

Προσωπικά δεν κρύβω ότι όταν και άμα γίνουν εκλογές η ψήφος μου δεν θα πάει σε κανένα από τα κόμματα που αποδεδειγμένα πλέον πρόδωσαν την Πατριδα ΜΑΣ και αλληλοκαλύπτονται.

Προτιμώ να ψηφίσω κάποιον άγνωστο παρά οποιονδήποτε από αυτούς τους προδότες (με βάση την εκτίμηση της Ελληνικής Δικαιοσύνης και όχι της δικής μου κρίσης). Τουλάχιστον αυτός μπορεί να θέλει να προσφέρει κάτι ελάχιστο και στον τόπο του. Οσοι έχουμε τώρα στην βουλή απέδειξαν ότι λειτουργούν μόνο για το δικό τους όφελος.

Συγγνώμη για το εκτενές της καταχώρησης.

Χαιρετώ
Παντελής Γιαμαρέλλος
ΠΡΟΣΗΜΟ Ο.Ε.
Επίσημος και αποκλειστικός αντιπρόσωπος
bloqueiokaiser.com.br
vortex-performance-exhausts.co.uk/
bishopsoriginal.eu/
noisekiller.co.uk
gazshocks.co.uk/
extreme4x4.co.uk
pantg
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2011 11:19
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostasser » Τετ Ιαν 18, 2012 18:32

pininokio έγραψε:νομιζω οτι ξεφευγεις λιγο...δεν βρισκω το λογο να αντιδρας ειρωνικα οταν καποιος με τον οποιο διαφωνεις σου μιλαει τοσο κοσμια κ δεχεται ν ακουσει την διαφορετικη αποψη σου


... συμφορουμιστα πινινοκιο ισως ξεφευγω λιγο αλλα .......... ετσι εχουν οι συζητησεις ...

.. υπαρχουν και διαφωνιες που εκδηλωνονται με διαφορετικους τροπους...

... και για το αν εκφραζω αποψη .......

.. προσεξε λιγο καλυτερα ... θα την δεις γραμμενη σε λιγες λεξεις..

οποιος θελει τη βλεπει, οποιος δε θελει .... βλεπει απλα τις ειρωνιες, οι οποιες κι αυτες, ειναι απαντηση σε εναν οχι τοσο κοσμιο τροπο, ο οποιος ειναι αριστοτεχνικα καλυμενος , απο καποιον που ειναι καλος χειριστης του γραπτου λογου
Άβαταρ μέλους
kostasser
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2009 00:44
Τοποθεσία: Σερρες
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostasser » Τετ Ιαν 18, 2012 18:48

pantg έγραψε:
Το μόνο που μένει είναι στις επόμενες εκλογές (όταν και άμα γίνουν έτσι όπως πάνε τα πράγματα) είναι απλά ο ελληνικός Λαός να ψηφίσει εντελώς ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ και ΚΟΜΜΑΤΑ.
Μήπως όμως αυτό είναι κάτι που ΕΣΥ δεν θέλεις όμως???



Χαιρετώ


... φιλε μου καλυτερα να μην απαντησω γιατι θα μου πεις παλι οτι ειρωνευομαι, κοροιδευω οτι δεν απαντω κοσμια κι οτι επαναλαμβανομαι ....


.. εκτος κι αν .........


.. αν παιξουμε εκεινο το παιχνιδακι..

.. εκεινο μωρε το ............... ... εκεινο που λεμε ποιο κομμα "ΠΡΕΠΕΙ" να ψηφισουμε...


.. αν ειναι να το παιξουμε παιζω κι εγω αλλιως ....σταματω εδω
Άβαταρ μέλους
kostasser
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2009 00:44
Τοποθεσία: Σερρες
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Τετ Ιαν 18, 2012 19:02

δεν διαφωνω στο οτι εκφραζεις αποψη αλλα με τον τροπο που την εκφραζεις...μπορεις να εισαι λιγο πιο διπλωματικος...ολοι εδω μεσα εχουν κριση κ ζουν μεσα σε μια αλλη οποτε πιστευω οτι ο καθενας βλεπει τα πραγματα οπως εκεινος τα ζει αλλα στην τελικη αν οχι ολοι οι περισσοτεροι στο ιδιο τσουβαλι ειμαστε
Τελευταία επεξεργασία από pininokio και Τετ Ιαν 18, 2012 21:13, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό Πάνος » Τετ Ιαν 18, 2012 19:04

:thup:
Πάνος
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 704
Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 11:19
Τοποθεσία: Κυψέλη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pepe » Τετ Ιαν 18, 2012 19:07

Ε Λ Ε Ο Ο Ο Ο Σ Σ Σ...
Που να παμε ωρε ''πατριωτες'' ετσι στον πολεμο;;;... Δε χρειαζεται... τρωγομαστε και μονοι μας... Φαντασου να λυναμαι κανα σημαντικοτερο προβλημα ....
Αν δε το πας στο βουνο .. τι το πηρες το φουκαριαρικοοο;;;; Αντε παρε κανα αλλο και δωστο μπας και το χαρει κανας αλλος...
Άβαταρ μέλους
pepe
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Τετ Δεκ 15, 2010 15:14
Τοποθεσία: Πετρουπολη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό drsonic 21 » Τετ Ιαν 18, 2012 22:58

Eγω ο κακομοιρης παντως οταν ακυρωνω μια αποψη με ειρωνικο τροπο επιβαλλεται να αντιπροτεινω αλλιως δεν ειναι ουτε συζητηση ουτε ανταλλαγη αποψεων.Η προσπαθεια για αντιδραση στους προδοτες ποτε δεν ειναι υπερβολικη ή αεριτζιδικη, να κανει ο καθενας οτι μπορει και νιωθει σωστο. Kostasser κανεις δεν ακυρωσε τον αγωνα σου απο εδω μεσα , ουτε ειπε οτι θα αγωνιστει περισσοτερο απο εσενα,και ολοι περιμενουν την αντιπροταση σου και ναι, πρεπει να κραταμε κοσμιο τροπο στις διατυπωσεις μας γιατι γραφουμε σε φορουμ, δεν γνωριζομαστε προσωπικα και δεν μπορουμε να ειρωνευομαστε καποιον τελειως ξενο εκτος και αν αστειευομαστε (που δεν ισχυει δυστηχως στην περιπτωση αυτη) και να στηριζουμε την ειρωνεια μας με επιχειρηματα.Αυτα και ειρηνη ημιν [GR] :peace: :peace:
Άβαταρ μέλους
drsonic 21
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: Τετ Οκτ 08, 2008 22:53
Τοποθεσία: Αθηνα,Αγιοι Αναργυροι
Αυτοκίνητο:

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

cron