Κατάθεση πινακίδων - νομίζεις!

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Κατάθεση πινακίδων - νομίζεις!

Δημοσίευσηαπό Pinin on the Rocks » Τρί Αύγ 28, 2012 13:26

Σύμφωνα με πληροφορίες το υπουργείο μετά την άυξηση στις καταθέσεις πινακίδων και την απώλεια εσόδων από τα τέλη κυκλοφορίας και τεκμμηρίων, προσανατολίζεται στο να επιβάλει "τέλος ακινησίας" στα αυτοκίμητα που έχουν καταθέσει τις πινακίδες τους, ακόμα και ίσο με το 50% των τελών κυκλοφορίας τους !!!

Δεν παίζονται με τίποτααααααααααα αυτά τα τυπάκια...!!! να σε γαμήσουν όπου σε βρούν και όπως μπορούν... !!!

:evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Pinin on the Rocks
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 15:39
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostasser » Τρί Αύγ 28, 2012 17:18

...ναι καλα ..

.... σιγα μη βαλουν και ειδικο φορο (καταναλωσης) στο τελος ακινησιας ..

... θα παρουν απ' τα ...τρια το ....














































....και τα τρια :fu:
Άβαταρ μέλους
kostasser
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2009 00:44
Τοποθεσία: Σερρες
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό ΛΕΥΤΕΡΗΣ » Τετ Αύγ 29, 2012 20:08

σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Άβαταρ μέλους
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Τετ Ιαν 06, 2010 09:33
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ-ΑΘΗΝΑ-
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Πέμ Αύγ 30, 2012 06:48

.......θα βαααααλουν....!
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mirage » Παρ Αύγ 31, 2012 13:49

Δυστυχως παιδες κατι μου λεει οτι θα βαλουν...Δεν το γλυτωνουμε! Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν Ελληνες ακομα που πιστευουν οτι οοοολα αυτα τα λαθος μετρα που περνουν τοσα χρονια ειναι κατα λαθος και οτι ειναι απο αγνοια ή χαζομαρας!!! Εγω παντως πιστευω οτι ολα τα "μετρα" ειναι τα "βηματα" για να μας καταστρεψουν ολοκληροτηκα!! Για να μην μεινει τιποτα και κανεις!! Αλλα αληθεια το λεω...ας μας φτασουν στο τερμα,στην εξαθλιωση και τοτε θα δουν...

Θα ανεβουν τα ποσοστα μολυβδου στην επιφανεια της γης!!! Δεν βλεπω αλλη λυση! Ραγιαααααδες!
" ΕΚ ΤΗΣ ΚΟΝΕΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΩΜΑΙ "
Άβαταρ μέλους
mirage
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1378
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 17:57
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό drsonic 21 » Παρ Αύγ 31, 2012 23:36

Δυστυχως παιδες κατι μου λεει οτι θα βαλουν...Δεν το γλυτωνουμε! Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν Ελληνες ακομα που πιστευουν οτι οοοολα αυτα τα λαθος μετρα που περνουν τοσα χρονια ειναι κατα λαθος και οτι ειναι απο αγνοια ή χαζομαρας!!! Εγω παντως πιστευω οτι ολα τα "μετρα" ειναι τα "βηματα" για να μας καταστρεψουν ολοκληροτηκα!! Για να μην μεινει τιποτα και κανεις!! Αλλα αληθεια το λεω...ας μας φτασουν στο τερμα,στην εξαθλιωση και τοτε θα δουν...



Θα ανεβουν τα ποσοστα μολυβδου στην επιφανεια της γης!!! Δεν βλεπω αλλη λυση! Ραγιαααααδες!
Συμφωνω απολυτα ειναι προγραμματισμενη πτωχευση των Ελληνων για διασπαση και αφανισμο τους, και μεχρι τωρα πανε πολυ καλα :mad:










_________________" ΕΚ ΤΗΣ ΚΟΝΕΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΩΜΑΙ "
Άβαταρ μέλους
drsonic 21
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: Τετ Οκτ 08, 2008 22:53
Τοποθεσία: Αθηνα,Αγιοι Αναργυροι
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό ΛΕΥΤΕΡΗΣ » Κυρ Σεπ 02, 2012 19:40

θελουν να μας κανουν βουλγαρια πρωτα θα μας τα παρουν ολα και μετα θα βλεπουμε τα ψιχουλα που θα μας δινουν και θα λεμε τι ωραια.οσο για το μολυβδο καλα τα λες μαζι σου.....
Άβαταρ μέλους
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Τετ Ιαν 06, 2010 09:33
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ-ΑΘΗΝΑ-
Αυτοκίνητο:


Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες

cron