Καλώς ήρθατε!

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Πέμ Σεπ 17, 2020 10:47

GJG1963 έγραψε:Καλησπέρα σας, είμαι νέος και όντως δεν ξέρω απο που και πως να αρχίσω! Έχω ένα Pajero Classic του 3ου 2000, 3.0 GLS - V6 - 24valves, 7θέσιο το οποίο "κοιμάται" στο εξοχικό μου στο Βέλο Κορινθίας (μόλις 90.000Kms !!!έχει κάνει) και θέλω να το χαρώ στα πλαίσια της λογικής και ασφάλειας τόσο των εποχών μας, όσο και της αυτοκίνησης. Δεν ξέρω πως λειτουργείτε και τι προσφέρετε και υπό ποιους όρους φυσικά. Αναμένω ενημέρωση... αν και δυσκολεύομαι να μπω ακόμη στην λογική του site σας και τώρα μας...!?
Σημειωτέον... δεν έχω facebook και δεν επιθυμώ στα "γεράματα" να δημιουργήσω... υπάρχει κάπως αλλιώς να επικοινωνούμε...


Καλως ηρθες στην παρεα του pajero club

Αλλος τροπος επικοινωνίας (αφου δεν εχεις facebook) εκτος απο το forum και να μιλήσεις με καποιο μελος προσωπικα με π.μ , δεν υπάρχει .
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό dimitrisbak » Πέμ Σεπ 17, 2020 11:25

Να κάνω μια ερώτηση: Κάποιες κατηγορίες δεν είναι προσβάσιμες (π.χ λαστιχα αναρτησεις κλπ), κανω εγω κατι λαθος?
dimitrisbak
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 15, 2020 23:23
Αυτοκίνητο: Pinin 2.0 GUI

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Πέμ Σεπ 17, 2020 11:33

dimitrisbak έγραψε:Να κάνω μια ερώτηση: Κάποιες κατηγορίες δεν είναι προσβάσιμες (π.χ λαστιχα αναρτησεις κλπ), κανω εγω κατι λαθος?


Τωρα πρεπει να ειναι προσβάσιμες ........ για δες το
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό dimitrisbak » Πέμ Σεπ 17, 2020 11:36

alpininstis έγραψε:
dimitrisbak έγραψε:Να κάνω μια ερώτηση: Κάποιες κατηγορίες δεν είναι προσβάσιμες (π.χ λαστιχα αναρτησεις κλπ), κανω εγω κατι λαθος?


Τωρα πρεπει να ειναι προσβάσιμες ........ για δες το


Ευχαριστώ!
dimitrisbak
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 15, 2020 23:23
Αυτοκίνητο: Pinin 2.0 GUI

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό dimtsag » Πέμ Ιαν 21, 2021 09:04

Καλημέρα και απο εμένα. Είχα ενα Suzuki Grand Vitara το οποίο πουλήθήκε και είμαι σε αναζήτηση για Pajero. Αν και δεν έχω καταλήξει ακόμα σύντομα θα αποκτήσω ένα...!

Επίσης δεν μπορώ να διαβάσω κάποια θέματα του φόρουμ. Διορθώνεται κάπως αυτό;
Ευχαριστώ!
dimtsag
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 17, 2020 12:56
Αυτοκίνητο: Pajero 3.5 GDI Auto (2004)

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό dimdoc » Τρί Φεβ 23, 2021 08:33

Καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα. Έχω κάνει εγγραφή αλλά δεν έχω πρόσβαση σε πολλά θέματα, ούτε καν στο θρεντ "νέα μέλη". Κάνω κάτι λάθος
dimdoc
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2021 22:09
Αυτοκίνητο: Mk1 3.0V6

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό nickkouk » Σάβ Μαρ 27, 2021 20:31

Καλησπερα. Πριν λιγες μερες αγορασα ενα pajero του 1990 2,5 td. Μερικα θεματα στο forum δεν ειναι προσβασιμα απο οτι ειδα. Χρειαζεται να κανω κατι;
nickkouk
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Μαρ 23, 2021 17:13
Αυτοκίνητο: pajero 2.5 td '90

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό StuparArt » Δευτ Μαρ 29, 2021 18:19

Καλωσορίσατε στο pajeroclub. Ορισμένα θέματα είναι κλειδωμένα εκ της διαχείρισης και ως νέα μέλη δεν τα βλέπετε. Μπορείτε να μιλήσετε με τους διαχειριστές, ίσως μπορέσουν να κάνουν κάτι. 8) [welcome]
ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΤΩΧΟΠΑΙΔΑ ΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΓΟΥΣΤΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
Άβαταρ μέλους
StuparArt
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 26, 2015 01:24
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτοκίνητο:

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό Panos 1 » Κυρ Απρ 04, 2021 21:30

Καλησπέρα νέος στην ομάδα :pajero:
Panos 1
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 21:23
Αυτοκίνητο: Pinin 1.8 mpi 5d

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό Panos 1 » Κυρ Απρ 04, 2021 21:32

Δεν έχω πρόσβαση στα θέματα των συζητήσεων
Panos 1
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 21:23
Αυτοκίνητο: Pinin 1.8 mpi 5d

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό KIMERIOS » Κυρ Οκτ 31, 2021 10:54

Γεια σας και απο μενα ειμε ο Πετρος
KIMERIOS
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2021 14:45
Αυτοκίνητο: pinin1.8MPI

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό George123 » Τετ Ιαν 05, 2022 07:00

Καλημέρα και Καλή Χρονιά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν το club παραμένει ενεργό με συναντήσεις , εκδρομές κλπ. Επίσης αν χρειάζεται να κάνω κάτι για να έχω πρόσβαση σε όλα τα θέματα του forum.
Απέκτησα πριν 1 μήνα το Pajero sport 3.0 του 2006 και έχω πολλές απορίες σε θέματα τεχνικά/βελτιώσεων.
Ευχομαι καλή συνέχεια σε όλους και μια υπέροχη νέα Χρονιά
Γιώργος.
George123
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 07, 2021 21:22
Αυτοκίνητο: sport 3.0

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό StuparArt » Κυρ Ιαν 09, 2022 23:37

Καλή χρονιά και καλώς ήρθες στην παρέα. [welcome]
Το club παραμένει ανοιχτό και εδώ αλλά και στο facebook το οποίο είναι πιο ενεργό. Σίγουρα δεν έχει τις πληροφορίες που έχει εδώ το forum το οποίο πραγματικά έχει πολλές και ωραίες πληροφορίες τις οποίες οι διαχειριστές προσπαθούν να κρατήσουν ώστε να μη χαθεί η τόσο μεγάλη εγκυκλοπαίδεια γύρο από τα αγαπημένα μας αυτοκίνητα.

Ότι απορίες έχεις με την βελτίωση και όχι μόνο του sport σου, μπορείς να τις μοιραστείς μαζί μας. :buddy:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΤΩΧΟΠΑΙΔΑ ΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΓΟΥΣΤΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
Άβαταρ μέλους
StuparArt
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 26, 2015 01:24
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτοκίνητο:

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό George123 » Σάβ Ιαν 22, 2022 18:33

StuparArt έγραψε:Καλή χρονιά και καλώς ήρθες στην παρέα. [welcome]
Το club παραμένει ανοιχτό και εδώ αλλά και στο facebook το οποίο είναι πιο ενεργό. Σίγουρα δεν έχει τις πληροφορίες που έχει εδώ το forum το οποίο πραγματικά έχει πολλές και ωραίες πληροφορίες τις οποίες οι διαχειριστές προσπαθούν να κρατήσουν ώστε να μη χαθεί η τόσο μεγάλη εγκυκλοπαίδεια γύρο από τα αγαπημένα μας αυτοκίνητα.

Ότι απορίες έχεις με την βελτίωση και όχι μόνο του sport σου, μπορείς να τις μοιραστείς μαζί μας. :buddy:


Καλησπέρα και ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Σας ακολουθώ και στο fb. Θα ήθελα να ρωτήσω τι πρέπει να κάνω για να διαβάσω και τα τεχνικά θέματα που δεν μου ανοίγουν. ΠΧ στο θέμα Λάστιχα, αναρτήσεις, φρένα μου γράφει ότι δεν έχω τις απαραίτητες άδειες. Και σε αρκετά άλλα. Κάποια ανοίγουν, κάποια όχι.
Και πάλι καλώς σας βρήκα και ελπίζω ότι κάποια στιγμή, μόλις ετοιμάσω το αυτοκίνητο, θα σας ακολουθήσω στις εκδρομές.

Καλή συνέχεια.
George123
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 07, 2021 21:22
Αυτοκίνητο: sport 3.0

Re: Καλώς ήρθατε!

Δημοσίευσηαπό StuparArt » Τετ Ιαν 26, 2022 21:20

Μπορείς να στείλεις ένα μήνυμα στους διαχειριστές και να τους ρωτήσεις εάν μπορούν να σου τα ξεκλειδώσουν. Παλιά εάν θυμάμαι καλά και όσο ήταν ενεργό το forum χρειαζόταν ένας αριθμός κάποιον post (νομίζω 50) στο να σου ξεκλειδώσουν τα θέματα. Τώρα λόγο του ότι όλοι έχουμε μεταφερθεί στα social media, δεν υπάρχει πολύ κίνηση.

Νομίζω πως θα σε εξυπηρετήσουν, είναι καλά παιδιά
Στο fib γράφουμε και με άλλα ονόματα κάποιοι άλλα όπως και να έχει και από εκεί μπορείς να ρωτήσεις. :)
ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΤΩΧΟΠΑΙΔΑ ΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΓΟΥΣΤΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
Άβαταρ μέλους
StuparArt
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 26, 2015 01:24
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτοκίνητο:

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 33 επισκέπτες

cron