Φτηνά Ανταλλακτικά Mitsubishi

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Φτηνά Ανταλλακτικά Mitsubishi

Δημοσίευσηαπό Στάθης » Σάβ Μαρ 28, 2009 22:12

[font=Arial] [/font]
Αγαπητοί φίλοι
Μήπως ξέρετε που μπορούμε να βρούμε φθηνά ανταλλακτικά για τα Mitsubishi μας, δεδομένου ότι η επίσημη αντιπροσωπεία τα χρεώνει εξωφρενικά ακριβά;
Έχω παραγγείλει αρκετά ανταλλακτικά από την Αμερική, μέσω internet και μου κόστισαν πολύ φθηνότερα, μαζί με τα μεταφορικά. Περίπου στη μισή τιμή ή και ακόμα φθηνότερα. Όμως θα ήταν καλύτερα να τα προμηθευόμαστε από εδώ ώστε να μπορούμε να έχουμε προσωπική επαφή με τον έμπορο, αν χρειαστεί επιστροφή ή κάτι άλλο. Θα μπορούσαμε ως ομάδα να έλθουμε σε επαφή με κάποιον αντιπρόσωπο που να μας κάνει έκπτωση. Τι λέτε;
Στάθης
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 21, 2008 13:41
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Κυρ Μαρ 29, 2009 19:43

Για να πω και εγω αυτο που συνεβη πριν ενα μηνα εψαχνα για ενα ανταλλακτικο που τελικα στην κοινη αγορα δεν ειναι διαθεσημο.οποτε αναγκαστηκα να παω στην αντιπροσωπεια.Σε τηλεφωνικη λοιπον επικοινωνια μου ζητησαν 109 ευρω στην Αθηνα, 106 ευρω στην Πατρα και το παρηγκηλα απο Πατρα οταν ηρθε μετα απο δεν θυμαμε και εγω ποσο καιρο και με πιεση το πληρωσα 100 ευρω.Μετα απο 20 μερες ξαναπαρηγκηλα το ιδιο ανταλλακτικο απο το ιδιο καταστημα ηρθε βεβαια αμεσως αλλα με χρεωσαν 90 ευρω βγαλτε τα σημπερασματα σας
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:


Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες

cron