pagero pinin auto gdi

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

pagero pinin auto gdi

Δημοσίευσηαπό mpapad » Παρ Σεπ 18, 2009 08:01

Καλημέρα παιδιά έιμαι υποψήφιος κάτοχος ενός pinin 2,0 automatick wagon. Είναι η πρώτη φορά που θα πάρω Mitsubishi έχω ακούσει τα καλύτερα θα ήθελα σχόλια για την επιλογή του μοντέλου. Το αυτόματο κιβώτιο είναι μονόδρομος, θα το οδηγεί η γυναίκα μου και το αυτοκίνητο είναι σχεδόν καινούργιο και έχει άλλα 4 χρόνια εγγύηση. Ευχαριστώ
mpapad
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 14:17
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » Παρ Σεπ 18, 2009 12:51

Σε τι τιμή το βρήκες?
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 420
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 19:23
Τοποθεσία: Αριδαία,Έδεσσα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mpapad » Παρ Σεπ 18, 2009 13:00

16000€ 7500κμ αλλά έχει πρόβλημα με την εγγύηση γιατί αυτός που το είχε δεν το πήγαινε στο συνεργείο σύμφωνα με το πρόγραμμα συντήρησης με αποτέλεσμα στο εξουσιοδοτημένο να μου πουν ότι δεν ισχύει η επταετής.
mpapad
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 14:17
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Παρ Σεπ 18, 2009 13:39

mpapad καλως ηρθες....κοιτα αν η τιμη του συμβαδιζει με αυτην της αγορας συμφωνα με το μοντελο....σαν αυτοματο σε ταξιδι εισαι αρχοντας :tan: ,στο βουνο δεν ταλαιπωρεις δισκο κλπ και εκει ειναι ξεκουραστο...δεν σου κανει τα γουστα αν σου αρεσουν επιταχυνσεις κατεβασματα κλπ,γιατι τεμπελιαζει λιγο....σαν αυτοκινητο ειναι πολυ αξιοπιστο .....σε εψησα να πουμε καλοριζικο?
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Παρ Σεπ 18, 2009 14:01

Nek έγραψε:mpapad καλως ηρθες....κοιτα αν η τιμη του συμβαδιζει με αυτην της αγορας συμφωνα με το μοντελο....σαν αυτοματο σε ταξιδι εισαι αρχοντας :tan: ,στο βουνο δεν ταλαιπωρεις δισκο κλπ και εκει ειναι ξεκουραστο...δεν σου κανει τα γουστα αν σου αρεσουν επιταχυνσεις κατεβασματα κλπ,γιατι τεμπελιαζει λιγο....σαν αυτοκινητο ειναι πολυ αξιοπιστο .....σε εψησα να πουμε καλοριζικο?



Συμφωνώ σε ολα οσα είπε ο Νeκ .
Τι μοντέλο ειναι ?
Εχω ένσταση μόνο στο θέμα της τιμής . Νομίζω για την συγκεκριμένη χρονική περίοδο που ολα εχουν πέσει πάνω απο 12.000 δεν πρέπει να δόσεις (και πολλά λέω) για pinin
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Δημοσίευσηαπό mpapad » Παρ Σεπ 18, 2009 14:17

einai 8/06 nomizo oti i timi ua itan kali an eixe tin egiisi ton 7 eton poy den tin exei
mpapad
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 14:17
Αυτοκίνητο:


Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες

cron