χθεσινη κυριακατικη με λασπουρια

Χώρος αναψυχής, ανέκδοτα, videos κλπ...

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Troll, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό Nek » Τρί Φεβ 22, 2011 18:13

Pinin on the Rocks έγραψε:Niva power...!!! έβαλε κ λάστιχα βλέπω.... πως τα πήγε?

Αυτός με το cherokee είναι ο Γιώργος ο Μαριωρής από Πάτρα...? :)

Πολύ καλός φίλος, έχουμε πάει πολλές εκδρομές μαζί κ με την offroad adventures, πολύ καλό παιδί κ με καλό εργαλείο!!! αν κ είχε κάτι προβληματάκια τελευταία με το αμάξι... χαιρετισμούς αν του μιλήσεις !!! πές του είπαμε να φαρδύνει λίγο το μετατρόχιο αλλά αυτός το παράκανε...!!! 8)


Θανο ο Γιωργος ειναι καποια προβληματα που ειχε με το cherokee τα μαζεψε και τωρα γαζωνει το ατιμο....οντως ελεγε τα καλυτερα
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Τρί Φεβ 22, 2011 18:15

stefanos έγραψε:Μπραβο ρε παιδες!!!!!!Απο λασπη καλα τα πηγατε βλεπω!!!!!
Ερωτησεις δυο.....
Παρη γιατι ανοιχτο καπω???εβγαλε κατι???
Το κατοπουλο ,με αυτη τη χατζαρα στο καπω του Νεκ το κυνηγουσατε για να το σφαξετε???? :hehe: :hehe:



Στεφανε οντως ετσι εγινε ,ειναι λογω εκπαιδευσης :hehe: :hehe: αλλα μην υπερβαλουμε οχι και 500 μετρα ,400 και κατι ηταν :hehe:
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Τρί Φεβ 22, 2011 18:22

γιατι παραπονακια για κρυφες βολτες κυριοι και φιλοι συναδελφοι? :?: 8)
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostis » Τρί Φεβ 22, 2011 19:45

γιατι παραπονακια για κρυφες βολτες κυριοι και φιλοι συναδελφοι? [/quote]

γιατι φιλε μου παρη το εχετε κανει prive....παντως καλα να περνατε και καπου θα παμε και εμεις....
Άβαταρ μέλους
kostis
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 17:49
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Τρί Φεβ 22, 2011 20:14

Κωστη δεν το εγραψε ο Παρης,γιατι prive απο την στιγμη που εγω τις κυριακες μου δεν θελω να παω για καφε αλλα να το παλευω στα βουνα?εφοσον ειναι καθαρα προσωπικο το τι θα κανω μια κυριακη που μου μενει να διασκεδασω ,δεν μπορω να παρω ενα δυο η πεντε φιλους να περασω καλα?εκτος αυτου ποιος εμποδισε ποιον να προτεινει και να διοργανωσει μια εκδρομη (εκτος απο 2-3 συγκεκριμενους)?αν ηταν κρυφες θα εβαζα τις φωτογραφιες και τα βιντεο?
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Τρί Φεβ 22, 2011 20:17

ρε παιδια για μισο...πως το εχουμε κανει πριβε?επειδη πηγαμε δυο βολτες τις οποιες δεν βαλαμε μεσα?δηλαδη δεν μπορουμε να παμε καπου μονοι μας η με καποιον ασχετο του κλαμπ?η αν θα παει ο θεμης με το jeepforum η ο βαγγελης με την λεσχη περιστεριου η ο κωστας με φιλους του απ τον ωροπο η ο οποιοσδηποτε θα πρεπει να μας παρει ολους μαζι?η αν εγω παω στο σπιτι μου στην ευβοια κ εχω καλεσει πχ τον παναγιωτη κ παμε βολτα στο βουνο σημαινει οτι κανω πριβε εκδρομες?
παιδια μην τρελλαθουμε ενα φορουμ ειμαστε που ανταλλασουμε αποψεις φιλικα κ στην τελικη τα βρισκουμε μια χαρα κ εδω κ στο βουνο αλλα δεν ειμαστε παντρεμενοι νομιζω....με την ιδια λογικη μηπως θα επρεπε να κατηγορησουμε κ οσους δεν εχουν ερθει σε εκδρομες που εχουμε οργανωσει οτι μας σνομπαρουν?
κ το εχουμε ξαναπει δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος ανθρωπος που οργανωνει τις εκδρομες οποιος θελει να παει εκδρομη κ θελει την παρεα μας μπορει να το οργανωσει να βγαλει διαδρομη οπως εχω κανει εγω κ εχω παει μονος μου νατη βγαλω στην ευβοια η αν δεν εχει τη δυνατοτητα ρωταει καποιον αν ξερει καποια να του τη δωσει η ακομα κ να του δανεισει το topo ειλικρινα αν αυτο ειναι το προβλημα πιστεψτε με εγω το δινω το λαπτοπ.για να παμε στο καλλιδρομο χαλασαμε με το νεκταριο αρκετες ωρες για να βγαλουμε διαδρομη για να δουμε που κ πως θα κοιμηθουμε για το τι θα φαμε ακομα κ για το πιο απλο πως θα ειναι η σειρα των αυτοκινητων για να μην υπαρξουν προβληματα.κ ευτυχως ηταν χαλαρα τα πραγματα διαφορετικα επειδη δεν τηρηθηκαν ολα αυτα θα ειχαμε θεματα κ πολλα μαλιστα.τελος παντων δεν υπαρχουν πριβε εκδρομες κ κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να καλει ολο το κλαμπ για να παει καπου,αν καποιος θελει να κανονισει εκδρομη πολυ ευχαριστως να τον βοηθησω σε οτι χρειαστει κ δεν νομιζω καποιος να εχει παραπονο οτι ζητησε βοηθεια πανω σε κατι κ δεν την ειχε.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό stefanos » Τρί Φεβ 22, 2011 20:28

Ρε παιδια .......με το συμπαθιο δηλαδη........δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να το "χρεωνουμε" σε καποιους επειδη πηγαν μια βολτα και εμεις δε πηγαμε μαζι???Πρεπει να βγαλουν "εκτακτο παραρτημα"??? Στο τελος θα τους βαλουμε να απολογηθουν κιολας.............Ασε που θα αποφευγουν να βαζουν φωτο και βιντεο απο τις βολτες τους για να μη "ξυνιζουμε" και να δω απο που θα παιρνουμε "ματι"εμεις οι υπολοιποι.
Άβαταρ μέλους
stefanos
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 08, 2010 22:31
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Pinin on the Rocks » Τρί Φεβ 22, 2011 21:37

Πάρη επι την ευκαιρία, εκείνη τη διαδρομή που λέγαμε να βγάλουμε στη βόρεια Εύβοια σε κάτι μέρη που ήξερες τι απέγινε...? λες να πάμε να τις χαρτογραφήσουμε κανένα σκ? :pajero:

αυτή την Κυριακή θα είμαι μάλλον ελεύθερος...

Εννοείται οτι δεν τείθεται θέμα να πάει ο καθένας όπου με όποιον και όποτε θέλει... μάλλον μας καλόμαθε ο Θέμης που μας ρώταγε κάθε σκ αν είναι κανείς μέσα για Παρνασσό... :)
Άβαταρ μέλους
Pinin on the Rocks
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 15:39
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Τρί Φεβ 22, 2011 21:51

αν κ την ειχα κανει τοτε εσβησε το λαπτοπ κ δεν τη αποθηκευσε ωστοσο την θυμαμαι κ απ εξω ;) κ γω τρωγομαι τοσο καιρο για τη συγκεκριμενη βολτα κ δεν καθεται.λες να ανοιξω θεμα για την κυριακη γιατι βλεπω οτι υπαρχει ζητηση μεγαλη
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό kostas_V6 » Τετ Φεβ 23, 2011 00:48

πυρωμενοι ειναι ολοι ρε απλα.... [happy] [happy] [happy]
Άβαταρ μέλους
kostas_V6
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 14, 2008 13:06
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπός
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostas_V6 » Τετ Φεβ 23, 2011 00:49

και εγω μεσα ετσι ???
Άβαταρ μέλους
kostas_V6
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 14, 2008 13:06
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπός
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Τετ Φεβ 23, 2011 10:23

εσυ τι εκανες τελικα με το τοπο?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό kostas_V6 » Τετ Φεβ 23, 2011 17:19

την Τριτη θα κανω που θα ερθω να σε βρω [happy] [happy] [happy]
Άβαταρ μέλους
kostas_V6
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 14, 2008 13:06
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπός
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Πάνος » Τετ Φεβ 23, 2011 19:23

Πολύ πλάκα έχουμε! :lol:
Κάντε εκδρομές και βόλτες κι ό,τι προκύπτει, όποτε προκύπτει και μ' όποιον προκύπτει χωρίς πολλές διατυπώσεις, γιατί η ζωή είναι μικρή! cheers
Πάνος
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 704
Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 11:19
Τοποθεσία: Κυψέλη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pipinin » Τετ Φεβ 23, 2011 19:43

Πάνος έγραψε:Πολύ πλάκα έχουμε! :lol:
Κάντε εκδρομές και βόλτες κι ό,τι προκύπτει, όποτε προκύπτει και μ' όποιον προκύπτει χωρίς πολλές διατυπώσεις, γιατί η ζωή είναι μικρή! cheers



:goodpost: :thup:
Άβαταρ μέλους
pipinin
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 08:55
Τοποθεσία: Samos
Αυτοκίνητο:

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παιδικη χαρα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες

cron