Ανεκδοτα

Χώρος αναψυχής, ανέκδοτα, videos κλπ...

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Troll, Ιδρυτικά μέλη

Ανεκδοτα

Δημοσίευσηαπό Troll » Πέμ Ιαν 31, 2008 23:41

Ήταν μια γυναίκα που έμενε μόνη της σχεδόν όλο το χρόνο γιατί ο άντρας της ήταν ναυτικός. Το σπίτι ήταν κοντά σε ένα σταθμό του ηλεκτρικού και όποτε περνούσε το τρένο έπεφτε η ντουλάπα που ήταν στη κρεβατοκάμαρα. Καλεί λοιπόν μια μέρα η γυναίκα έναν μαραγκό:
"Ξέρετε όποτε περνάει το τρένο η ντουλάπα πέφτει..."
Πριν προλάβει να ολοκληρώσει τη φράση της η γυναίκα περνάει το τρένο και πέφτει η ντουλάπα.
Ο μαραγκός δείχνει να ξέρει τη λύση στο πρόβλημα:
"Αφήστε το σε μένα, θα την στηρίξω στον τοίχο και μετά δεν θα πέφτει με τίποτα!"
Αφού τη στηρίζει και τελειώνει τη δουλειά, περνάει το τρένο και πέφτει πάλι κάτω η ντουλάπα.
Ο μαραγκός αρχίζει και τα χάνει:
"Δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει, αλλά αυτή τη φορά θα καρφώσω τη ντουλάπα στο τοίχο με ατσαλόπροκες για να μη πέφτει με τίποτα!"
Αφού την καρφώνει:
Για να δούμε τώρα που θα περάσει το τρένο θα πέσει πάλι;"
Περνάει το τρένο και ξαναπέφτει η ντουλάπα.
Ο μαραγκός έχει πάθει σοκ:
"Αν δεν τρελαθώ σήμερα δεν θα τρελαθώ ποτέ!!"
"Και τι θα κάνουμε τώρα; Δεν είναι δυνατόν να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση", λέει η γυναίκα.
"Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια", απαντά ο μαραγκός, "θα μπω μέσα στη ντουλάπα να δω από μέσα τι πάει στραβά και πέφτει".
Μπαίνει μέσα στη ντουλάπα κλείνει τις πόρτες και εκείνη τη στιγμή μπαίνει ο άντρας της γυναίκας μέσα, ο οποίος γύρισε από ταξίδι. Βλέπει τα πράγματα του μαραγκού και αρχίζει να φωνάζει:
"Άτιμη θα σε σκοτώσω!!! Που τον έχεις κρύψει τον εραστή σου; Στην ντουλάπα;;;"
Πάει, ανοίγει την ντουλάπα και βλέπει μέσα τον μαραγκό... "Ρε αλήτη τι κάνεις εδώ μέσα;;;;"
Και ο μαραγκός:
"Ρε φίλε άμα σου πω ότι περιμένω να περάσει το τρένο θα με πιστέψεις;"

Ένας τύπος βλέπει την γυναίκα του να φοράει ένα δαχτυλίδι με ένα τεράστιο διαμάντι,το οποίο είναι και πανάκριβο, και την ρωτάει:
-Ρε γυναίκα που το βρήκες αυτό το δαχτυλίδι? Αυτό κάνει μια περιουσία...
-Που να σου τα λέω άντρα μου. Εχθές που είχα πάει για καφέ με την φίλη μου την Μαρία,πάω στην τουαλέτα της καφετέριας που καθόμασταν και τι βλέπω..! Μέσα στον νηπτήρα ήταν αυτό το πανέμορφο δαχτυλίδι! Κοιτάζω τριγύρω, δεν βλέπω κανέναν και το πήρα!!!
Περνάνε μερικές μέρες και ο τύπος βλέπει την γυναίκα του που γυρνούσε από την βόλτα, να φοράει μια πανάκριβη γούνα.
- Τι είναι αυτό ρε γυναίκα ? Που την βρήκες αυτή τη γούνα?
- Άσε άντρα μου που να στα λέω. Κάνανε λάθος στην γκαρνταρόμπα του μαγαζιού που καθόμασταν με την φίλη μου και αντί για το παλτό μου, μου έδωσαν αυτή τη γούνα.
Χαζή είμαι κι εγώ ? Την πήρα και εξαφανίστηκα!
-Τι να σου πω ρε γυναίκα... Είσαι πολύ τυχερή. Της απαντάει ο άντρας της.
- Εγώ ένα σώβρακο βρήκα στο κρεβάτι μας και αυτό μου είναι μικρό...

Μια γυναίκα βρίσκεται μέσα στο αεροπλάνο όταν ο πιλότος ανακοινώνει ότι λόγω τεχνικών προβλημάτων πρέπει να κάνουμε αναγκαστική προσγείωση....
Ε τρελαίνεται η γυναίκα, νομίζει ότι αυτές είναι οι τελευταίες της στιγμές, οπότε ξεσκίζει τη μπλούζα της, πετάει το σουτιέν της, ανεβαίνει πάνω στον διπλανό συνεπιβάτη της και του λέει:
-Κάνε με να νιώσω γυναίκα ξανά!!!.......
Κι αυτός ξεκουμπώνει γρήγορα το πουκάμισό του και της το δίνει:
-Σιδέρωσέ το μωρή λυσάρα...ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!...
Τελευταία επεξεργασία από Troll και Παρ Σεπ 18, 2009 12:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Troll
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 18:56
Τοποθεσία: ...απο 1000 μ και πανω
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Τρί Δεκ 02, 2008 13:21

Δύο τύποι πίνουν καφέ απ' έξω από μια εκκλησία. Τελειώνει η λειτουργία και ο παπάς περνάει έξω από το καφενείο κουτσαίνοντας.
Ο ένας από τους δύο:
- Παπά έλα να σε κεράσουμε καφέ.
- Δεν μπορώ τέκνο μου, γιατί έπεσα και χτύπησα στο μπιντέ και δεν μπορώ να κάτσω. Μια άλλη φορά ευχαριστώ.
- Στο καλό να πας παπά.
Φεύγοντας ο τύπος ρωτάει τον φίλο του:
- Ρε συ, τι είναι ο μπιντές;
Και ο φίλος του:
- Ξέρω 'γω μωρέ μαλάκα, 40 χρόνια έχω να πάω στην εκκλησία.



Στο δημοτικό η δασκάλα λέει στους μαθητές της:
- Παιδιά, ελάτε να κάνουμε ένα τεστ εξυπνάδας!
Στην συνέχεια ρωτάει έναν:
- Ριχάρδο, πες μου ποιο είναι αυτό το ζωάκι: Περπατά στα κεραμίδια, έχει μουστάκι, κάνει νιάου και έχει και μια ελιά στη μυτούλα του! Απαντά ο μαθητής:
- Δεν ξέρω κυρία!
Και η δασκάλα του λέει:
- Μα είναι η γάτα, την ελιά έβαλα απλά να σε μπερδέψω.
Στην συνέχεια...
- Πέτρο, πες μου εσύ: έχει φτερό, ράμφος και από κάτω ένα κουκούτσι;
Απαντά ο Πέτρος:
- Πού να ξέρω κυρία, και με κουκούτσι από κάτω; Δύσκολα τα πράγματα!
Του απαντά η δασκάλα:
- Είναι το πουλί, βρε παιδί μου, το κουκούτσι έβαλα έτσι απλά να σε μπερδέψω! Τώρα εσύ Τοτέ, ρώτα με ΕΣΥ κάτι!
Ξεκινά ο Τοτός και λέει λοιπόν:
- Τι είναι μακρύ, είναι κόκκινο και στρογγυλό στην κορυφή, έχει δυο μπάλες από κάτω και αρέσουν στις γυναίκες να το βάλουν στο στόμα;
Τσαντίζεται η δασκάλα και του λέει:
- Τοτέ, έξω από την τάξη!!! ΤΩΡΑ!!!
Ήρεμος ο Τοτός της λέει της δασκάλας:
- Όχι κυρία... είναι το ΚΡΑΓΙΟΝ, τις μπάλες τις έβαλα απλά για να σας μπερδέψω!


Ο Χρήστος, γεμάτος ενθουσιασμό, πάει στο δάσος για να κυνηγήσει. Βλέπει μια μικρή καφετιά αρκούδα, τη σημαδεύει και τη σκοτώνει.
Τότε νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο, γυρίζει και βλέπει μια μεγάλη μαύρη αρκούδα η οποία του λέει:
- Χρήστο, έχεις δύο επιλογές, ή σου χιμάω και σε σκοτώνω, ή κάνουμε σεξ.
Ο Χρήστος αποφασίζει ότι προτιμά τη ζωή, οπότε σκύβει μπροστά και δίνεται στη μαύρη αρκούδα.
Επί δύο εβδομάδες πονούσε, αλλά όταν έγινε καλά, ο Χρήστος ορκίστηκε να εκδικηθεί!
Πηγαίνει πάλι στο δάσος, βρίσκει τη μαύρη αρκούδα και τη σκοτώνει. Νιώθει πάλι κάποιος να τον κτυπάει στον ώμο.
Αυτή τη φορά είναι ένα τεράστιο γκρίζλι.
- Έκανες ένα τεράστιο λάθος, Χρήστο, του λέει το γκρίζλι... Διάλεξε τι θες, ή σε ξεσκίζω με νύχια και με δόντια, ή κάνουμε άγριο σεξ.
Για άλλη μια φορά ο Χρήστος σκέφτηκε πως ήταν καλύτερα να υποκύψει. Χρειάστηκε κάμποσες εβδομάδες για να συνέλθει, αλλά εξαγριωμένος πια ο Χρήστος, ξαναγυρίζει στο δάσος, βρίσκει το γκρίζλι και το σκοτώνει.
Αισθάνεται ότι επιτέλους, πήρε εκδίκηση, όταν νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο. Γυρίζει και βλέπει μια τεράστια πολική αρκούδα.
- Παραδέξου το, Χρήστο, του λέει η αρκούδα, δεν έρχεσαι στο δάσος για το κυνήγι, έτσι;


Η δασκάλα μπαίνει όπως κάθε μέρα στην τάξη και βλέπει στο μαυροπίνακα, γραμμένη με μικρά γράμματα τη λέξη "πέος".
Εκνευρίζεται, πιάνει αμέσως το σφουγγάρι, σβήνει τη λέξη και γυρίζει απότομα να δει ποιος από τη τάξη έκανε στη σκανταλιά, αλλά που....., όλα τα παιδάκια φαίνονταν να έχουν την αθωότητα γραμμένη στα πρόσωπα τους.
Δεν θέλει να δώσει και μεγαλύτερη έκταση στο πράγμα λόγω και της φύσης της λέξης και συνεχίζει το μάθημα της.
Την άλλη μέρα, ξαναμπαίνει στην τάξη και πάλι στο πίνακα η ίδια λέξη γραμμένη με μεγαλύτερα γράμματα αυτή τη φορά.
Τη σβήνει πάλι και αποσιωπά το θέμα, μια και δεν μπορεί να βρει τον ένοχο.
Την επόμενη μέρα συνεχίζεται το ίδιο βιολί με μεγαλύτερη τη λέξη και στο τέλος της εβδομάδας η λέξη έχει πια καταντήσει να καταλαμβάνει όλο τον πίνακα.
Τη Δευτέρα, μπαίνει στη τάξη περιμένοντας να δει την ίδια λέξη, αλλά φευ... η λέξη δεν υπάρχει και έχει αντικατασταθεί με μια επιγραφή που λέει:
"ΟΣΟ ΤΟ ΤΡΙΒΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ"...!!!!
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Τρί Δεκ 02, 2008 14:25

χαχχαχαχααχ!!!!καλο!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Τετ Δεκ 03, 2008 04:32

Πάει ο πατέρας του Τοτού στο σχολείο να πάρει τους βαθμούς του γιου του.
Πάει στη δασκάλα μαθηματικών:
- Πως πάει ο γιος μου;
- Χάλια! Του έβαλα 3! Δεν ξέρει πόσο κάνει ένα κι ένα!
Πάει στη δασκάλα γεωγραφίας:
- Πως πάει ο Τοτός;
- Χάλια! Του έβαλα 2! Δεν ξέρει ποια είναι η πρωτεύουσα της Ελλάδας!
Στεναχωρημένος ο πατέρας πάει σπίτι να δει τηλεόραση να του φύγει η λύπη. Γυρνάει σπίτι ο Τοτός:
- Δε μου λες, ρε, πόσο κάνει ένα κι ένα;
- Τρία.
- Και ποια είναι η πρωτεύουσα της Ελλάδας;
- Η Πάτρα!
- Καλά ρε, αφού τα ξέρεις γιατί δεν τα λες;




Ένας πατέρας τρέχει τελευταία στιγμή σε ένα μαγαζί με παιχνίδια για να πάρει ένα δώρο για την κόρη του.
- Τί θα θέλατε, ρωτάει ο υπάλληλος.
- Να, η κόρη μου έχει γενέθλια και θέλω να της πάρω ένα δώρο.
- Γιατί δεν της παίρνετε μία κούκλα Μπάρμπι; Στα 25 ευρώ έχουμε την Μπάρμπι στην Χαβάη, την Μπάρμπι Αεροσυνοδό και την Μπάρμπι Αστυνόμο. Στα 150 ευρώ έχουμε την Μπάρμπι Διαζευγμένη.
- Μα γιατι η Μπάρμπι Διαζευγμένη είναι τόσο ακριβή;
- Γιατί εκτός απο την Μπάρμπι, το σετ περιλαμβάνει το αμάξι του Τζον-Τζον, το σπίτι του Τζον-Τζον και όλα τα χρήματα του Τζον-Τζον.

Είναι η μαμά στην κουζίνα και ακούει το πιτσιρίκι της που παίζει με τρενάκι του:
- Τσαφ, τσούφ, τσάφ, τσούφ.
Σε λίγο:
- Θεσσαλονίκη! Όλοι οι μαλάκες να πάρουν τα μπογαλάκια τους και να ξεκουμπιστούν!
Το ακούει αυτό η μαμά από την κουζίνα, τρέχει στο σαλόνι και στέλνει τον Γιωργάκη τιμωρία στο δωμάτιο του.
Σε δύο ώρες τον αφήνει να βγεί και να ξαναπαίξει με το τρενάκι του.
Αρχίζει πάλι ο Γιωργάκης:
- Τσαφ, τσούφ, τσαφ, τσούφ... Αλεξανδρούπολη. Παρακαλούνται οι κύριοι επιβάτες να πάρουν τις αποσκευές τους και να αποβιβαστούν.
Χαίρεται η μητέρα που ακούει ότι η παιδαγωγική της είχε αποτέλεσμα.
Συνεχίζει ο Γιωργάκης:
- Όσο για την δίωρη καθυστέρηση, απευθυνθείτε στην σκρόφα στην κουζίνα!


Η μαμά πηγαίνει τον Τοτό για ανάλυση ούρων. Εκεί όμως είναι ένα κοριτσάκι που κλαίει:
- Καλημέρα, λέει ο Τοτός. Τόσο πολύ πονάς;
- Όχι. Κλαίω από φόβο!
- Γιατί;
- Πρέπει να κάνω ανάλυση αίματος.
- Τι; Για αυτό κλαις;
- Ναι, γιατί ο αδερφός μου μου είπε ότι σου κόβουν λίγο το δάχτυλο για την ανάλυση.
Ο Τοτός βαζει τα κλάματα.
- Μα γιατί κλαίς εσύ τώρα; τον ρωτάει το κοριτσάκι.
Και ο Τοτός:
- Γιατί εγώ ήρθα για ανάλυση ούρων!

Στο νηπιαγωγείο :
Δασκάλα: - Παιδιά ας τραγουδήσουμε τώρα
Παιδιά: - Ήταν ένα μικρό καράβι �..
Δασκάλα: - Στοπ ! Κάτι δεν πάει καλά�. Πες το εσύ Κωστάκη
Κωστάκης: - Ήταν ένα μικρό καράβι.
Δασκάλα: - Εντάξει, Κωστάκη. Μπράβο!
Το τραγούδησαν ένα-ένα όλα τα παιδιά της τάξης και μένει στο τέλος το γυφτάκι.
Δασκάλα: - Πες το και εσύ.
Γυφτάκι: - Καράβι το φεγγάρι, στο σώμα κύλησε...


Μια φορά στο σχολείο του Τοτού πήρε τηλέφωνο ο επιθεωρητής και είπε πως θα επισκεφθεί το σχολείο. Η δασκάλα του Τοτού θέλοντας να εντυπωσιάσει στοίχισε τα θρανία της τάξης αλλά στο τέλος περίσσεψε ένα. Έτσι έβαλε σε αυτό το θρανίο τον Τοτό. Την επόμενη μέρα ήρθε ο επιθεωρητής και μπήκε στην τάξη του Τοτού. Είπε στα παιδιά πως θα τους βάλει να λύσουν ένα πρόβλημα και αν το λύσουν θα πάνε σπίτια τους. Αρχίζει και λέει:
- Το 1918 έγινε ένας σεισμός 5,9 Pίχτερ, έπεσαν 120 σπίτια, σκοτώθηκαν 18 άνθρωποι και τραυματίστηκαν 96. Πόσο χρονών είμαι;
Λοιπόν, οι καλοί μαθητές άρχισαν να λογαριάζουν ενώ ο Τοτός σήκωσε απ` την αρχή το χέρι του. Η δασκάλα του έλεγε με νοήματα να κατεβάσει το χέρι του γιατί νόμιζε ότι θα πει καμιά μαλακία ως συνήθως. Όμως ο Τοτός εξακολουθούσε να σηκώνει το χέρι του. Aφού κανείς άλλος δε σήκωνε το χέρι του, ο επιθεωρητής αποφάσισε να τον σηκώσει.
- Πόσο χρονών είμαι; ρώτησε ο επιθεωρητής
- 40, απάντησε ο Τοτός.
- Μπράβο, πως το βρήκες;
- Γιατί έχω ένα φίλο που είναι 20 και λέει τις μισές μαλακίες απ` ότι λες εσύ...
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Troll » Τετ Δεκ 03, 2008 12:25

:lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Troll
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 18:56
Τοποθεσία: ...απο 1000 μ και πανω
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό JRMOBILE » Τετ Δεκ 03, 2008 12:34

:lmao: :ha: :lmao:
Άβαταρ μέλους
JRMOBILE
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 333
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 03, 2008 16:45
Τοποθεσία: ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό drsonic 21 » Τετ Δεκ 03, 2008 18:45

:lol: :hehe: :hehe: :hehe:
Άβαταρ μέλους
drsonic 21
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: Τετ Οκτ 08, 2008 22:53
Τοποθεσία: Αθηνα,Αγιοι Αναργυροι
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Πέμ Δεκ 04, 2008 11:13

:? :? :?
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Κυρ Δεκ 14, 2008 03:10

Ρώτησε μια μέρα ο Αδάμ τον Θεο:
- Γιατί έκανες την Εύα τόσο όμορφη και απαλή;
- Για να την θέλεις εσύ. Του απάντησε.
- Και γιατί την έκανες τόσο ελκυστική;
- Για να την θέλεις εσύ σου είπα.
Ο Αδάμ επιμένει:
- Γιατί την έκανες τόσο ηλίθια;
- Για να σε θέλει αυτή.


Στο δημοτικό σχολείο έχουν μάθημα για το τριαντάφυλλο και η δασκάλα πάει στο σχολείο με καλοκαιρινό φόρεμα, ντεκολτέ λευκό και στο άνοιγμα του ντεκολτέ έχει βάλει ένα τριαντάφυλλο.
Αρχίζει το μάθημα και ρωτάει η δασκάλα:
- Ποιο παιδάκι ξέρει να μας πει με τι τρέφεται το τριαντάφυλλο;
- Με γάλα κυρία, απαντάει ο Γιαννάκης.
- Γιαννάκη, του λέει η δασκάλα, δεν το ξέρεις ότι το τριαντάφυλλο τρέφεται με κοπριά;
Και τότε ο Γιαννάκης άπαντα με έκπληξη:
- Με συγχωρείτε κυρία, δεν ήξερα ότι το κοτσάνι φτάνει μέχρι τον κώλο.

Η φωνή στο τηλέφωνο:
- Ο Κωστάκης δεν θα έρθει σήμερα στο σχολείο...
- Ποιός ομιλεί παρακαλώ; ρωτάει ο δάσκαλός του.
Και η φωνή:
- Ο πατέρας μου!

Ένα βράδυ, ενώ η ώρα ήταν περασμένη και οι ορέξεις των γονιών του Τοτού για sex μεγάλες, λέει ο μπαμπάς του Τοτού:
- Τοτό είναι ώρα να πας για ύπνο!...
Χωρίς δεύτερη κουβέντα ο Τοτός πάει στο κρεβάτι του. Μετά από λίγη ώρα μπαίνει στο δωμάτιο του Τοτού ο μπαμπάς του και λέει ψιθυριστά:
- Τοτό; Κοιμάσαι;
- Όχι, ακομα μπαμπά!
- Ρε, ηλίθιο σου είπα να κοιμηθείς, δεν καταλαβαίνεις;...
Ύστερα από λίγο ξαναπάει και λέει χαμηλόφωνα:
- Τοτό; Τοτό;
- Ναι μπαμπά!...
Νευριασμένος ο μπαμπάς του τού ρίχνει δύο σφαλιάρες και τον προειδοποιεί ότι την επόμενη φορά που θα έρθει και δε θα κοιμάται θα τον δείρει πολύ άσχημα!
Ο Τοτός μη μπορώντας να καταλάβει αποφάσισε να μη μιλήσει την επόμενη φορά για να δει τι θέλει να κάνει ο μπαμπάς του. Έρχεται μετά από λίγο σιγά σιγά και λέει:
- Τοτό;...
Τίποτα!
Ξανά:
- Τοτό,κοιμάσαι;...
Τίποτα ο Τοτός.
Κλείνει τη πόρτα πηγαίνει στο άλλο δωμάτιο για να ικανοποιήσει τις ορέξεις του με τη γυναίκα του. Ξαφνικά ο Τοτός ακούει τη μητέρα του να λέει:
- Ναι, ναι, πάρε με, πάρε με...
Σηκώνεται γρήγορα από το κρεβάτι του, πάει γρήγορα στο δωμάτιο των γονιών του και λέει:
- Εεεε, πού πάτε; Πάρτε με κι εμένα..!!




Ήταν μια φορά ένα παιδί που είχε ένα πρόβλημα και τελικά αποφάσισε να πάει στον γιατρό. Λέει λοιπόν του γιατρού:
- Γιατρέ μου, έχω ένα μεγάλο πρόβλημα� Κάθε νύχτα όταν κοιμάμαι, έρχεται ένα διαβολάκι και με ρωτάει: «Κάναμε τσίσα σήμερα;» κι εγώ του απαντάω «Όχι!». Όταν ξυπνάω το πρωί, το κρεβάτι μου είναι βρεμένο� Τι να κάνω γιατρέ;
- ’κου τι θα κάνεις παιδί μου, του λέει ο γιατρός, όταν θα ξανάρθει και σου πει «τσίσα κάναμε», πέστου «ναι»!
Κοιμάται λοιπόν το παιδί κι έρχεται ξανά το διαβολάκι και του λέει:
- Τσίσα κάναμε;
- Ναι, λέει το παιδί.
Και το διαβολάκι συνεχίζει�
- Κακάκια όμως δεν κάναμε;
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Τετ Μαρ 04, 2009 21:22

παει ενας κρητικος σε μπουρδελο και λεει στην τσατσα:
θελω να μαμησω κολο
πηγαινετε στον δευτερο θα βρειτε την αννα
παει στο 2ο βρισκει την αννα και του λεει κοστιζει 500 ευρω
μολις το ακουει ο κρητικος βγαζει το πιστολι και αρχιζει να πυροβολει....
ενταξει ενταξει λεει η αννα 400 ευρω
τα ιδια ο κρητικος...
300 φωναζει η αννα...
τιποτα ο κρητικος μπαμ μπουμ
ενταξει δωρεαν απο μενα λεει η αννα και σταματα ο κρητικος.
κανει την δουλεια του και μολις τελειωνει της πεταει στο κρεβατι 500 ευρω
μα καλα οταν σου ειπα στην αρχη 500 γιατι τσαντιστικες και πυροβολουσες?
οχι κοπελια.... οι μπαλωθιες ηταν για να σφιξουν οι κολοι...
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Πέμ Μαρ 05, 2009 11:17

:ok: οvelix το επιασα,οταν θα ερχομαι να σε δω θα ριχνω μπαλωθιες! [happy] :hehe: :hehe: :hehe:
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Πέμ Μαρ 05, 2009 16:06

Nαι αλλα πολυ φοβαμαι οτι δεν θα ειμαι εγω ο πονεμενος στο τελος χοχοχοχοχοχο Ευτηχως που οι φιλοι και γειτονες μας Τουρκοι μας αφησαν και κατι χρησμο μετα τα 400 χρονια σκλαβιας το Οθωμανικο....Δικαιο!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Πέμ Μαρ 05, 2009 16:18

Δύο τύποι πίνουν καφέ απ' έξω από μια εκκλησία. Τελειώνει η λειτουργία και ο παπάς περνάει έξω από το καφενείο κουτσαίνοντας.
Ο ένας από τους δύο:
- Παπά έλα να σε κεράσουμε καφέ.
- Δεν μπορώ τέκνο μου, γιατί έπεσα και χτύπησα στο μπιντέ και δεν μπορώ να κάτσω. Μια άλλη φορά ευχαριστώ.
- Στο καλό να πας παπά.
Φεύγοντας ο τύπος ρωτάει τον φίλο του:
- Ρε συ, τι είναι ο μπιντές;
Και ο φίλος του:
- Ξέρω 'γω μωρέ μαλάκα, 40 χρόνια έχω να πάω στην εκκλησία.
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Πέμ Μαρ 05, 2009 16:20

Δύο γυναίκες αποφασίζουν να αφήσουν σπίτι και παιδιά στους άνδρες τους και να βγούν να ξεσκάσουν. Παίρνουν σβάρνα τα μπάρ της περιοχής και λίγο μετά τα μεσάνυχτα επιστρέφουν σπίτι "λιώμα". Κόβουν δρόμο μέσα από το νεκροταφείο της περιοχής και μιάς και είναι ερημιά αποφασίζουν να κάνουν μιά στάση για την... ανάγκη τους.
Η μία από τις δύο αφού τελειώνει σκουπίζεται με το εσώρουχό της και μετά το πετάει. Η άλλη, το λυπήθηκε γιατί ήταν και ακριβό, απλώνει το χέρι και τραβάει μιά κορδέλλα από στεφάνι για να σκουπιστεί.
Την άλλη μέρα συναντιούνται οι άνδρες τους.
- Ρε συ! λέει ο ένας. Τι πάθαμε ρε! Τι κάνανε οι γυναίκες μας χτές; Η δικιά μου γύρισε σπίτι χωρίς βρακί!!
- Αυτό δεν είναι τίποτα! λέει ο άλλος. Η δικιά μου γύρισε σπίτι με μιά ταινία στον κώλο που έλεγε: "ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 8ο ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΠΟΤΕ!"
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Πέμ Μαρ 05, 2009 16:22

Ένας βλάχος μπαίνει σε ένα κατάστημα και λέει:
- Θέλου μία φουτουγραφική μηχανή.
- Με φλας; τον ρωτάει η πολήτρια.
- Γιατί; Αμα σε φλισου θα μου την δώσεις τσάμπα;
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Επόμενο

Επιστροφή στο Παιδικη χαρα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

cron