Pajerακηδες VS Pininακηδες (Βροντάτσηδες vs Φουρτουνάτσηδες)

Χώρος αναψυχής, ανέκδοτα, videos κλπ...

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Troll, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό pepe » Δευτ Φεβ 06, 2012 17:25

Ο σεβασμος του αντιπαλου ειναι το προσον του νικητη........
Γι αυτο και τα sport σεβονται τα πινιν... :hehe: :hehe: :P :P
Αν δε το πας στο βουνο .. τι το πηρες το φουκαριαρικοοο;;;; Αντε παρε κανα αλλο και δωστο μπας και το χαρει κανας αλλος...
Άβαταρ μέλους
pepe
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Τετ Δεκ 15, 2010 15:14
Τοποθεσία: Πετρουπολη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mitsu k+s 2.5td » Τρί Φεβ 07, 2012 08:57

themis έγραψε:
pepe έγραψε:
Είναι πολύ ωραίες οι κόντρες αρκεί να μένουν σε ένα συγκεκριμένο επίπεδο

Οι πλακες και οι καζουρες επιτρεπονται... Τα χοντρα... απαγορευονται...




Σαφως και ειναι ετσι,αλλοστε προσωπικα επειδη με τους αλλους sportakides που εχουμε βρεθει σε βολτες εχουμε μεν (πολεμο) αλλα δεν παυει να υπαρχει μια ομοψυχια και ενας σεβασμος αναμεσα μας,για καποιους που δεν εχουν βρεθει ακομα μαζι μας καλο ειναι να κρατανε και λιγο (μικρο καλαθι)

Καλημέρα σε όλους και σε σένα θέμη. Δεν έχω τίποτε προσωπικά μαζί σου και ούτε θέλω να εχω διαφορές με κανένα γιατι δεν γουστάρω να τις αφήνω άλυτες. Θ ασου θυμήσω την ταινία της εποχής μας Ράμπο Νο1 <<Αυτοί έχυσαν πρώτοι αίμα όχι εγώ...>>
Η παρέα που εδώ και δέκα χρόνια βγαίνουμε στο βουνό είναι άπο μόνη της ένας σύλλογος (1 sport, 2 wagon, 2 pinin, 2 land cruiser, 1 wrangler,1 outlander και κανένα έξτρα κάποιες φορές) και πιστεψε με αρχή μας είναι το ένα χέρι νύβει το άλλο και τα δύο το πρόσωπο και εάν ποτέ συναντηθούν οι δρόμοι μας θα το καταλάβεις και αυτό. Ωστόσο σημείωσε οτι υπάρχει το ενδεχόμενο κάποιος το οχημα του να το χρησιμοποιεί για την οικογένεια και καθημερινά και να είναι αρτιμελλές στο 95% και κάποιος άλλος να το έχει φτάσει αμάξωμα...
Οσο περι σεβασμού εγω ζήτησα την συγνώμη μου απο κάποιον που ξέρω όσο και εσένα και ο σεβασμός κερδίζεται και είναι και αμοιβαίος...
Αναφορικά με καλάθι θα πάρω της barbie απο την κορη μου :hi:
Αγάπα τον πλησίον σου με τα ελαττώματα του, εκτός και εαν καταστρέφει οτι πολυτιμότερο έχεις στην ζωή... mitsu k+s+s+v 2.5td
Άβαταρ μέλους
mitsu k+s 2.5td
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Τετ Απρ 09, 2008 21:25
Τοποθεσία: Χώμα Ελληνικό και οπου να είναι.
Αυτοκίνητο:

Re: Pajerακηδες VS Pininακηδες (Βροντάτσηδες vs Φουρτουνάτση

Δημοσίευσηαπό pepe » Δευτ Δεκ 26, 2016 22:05

Kαι διαβαζοντας αυτα τα παλαια... βλεπεις πως εχει αλαξει η ζωη σου.... :( :( :( :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Αν δε το πας στο βουνο .. τι το πηρες το φουκαριαρικοοο;;;; Αντε παρε κανα αλλο και δωστο μπας και το χαρει κανας αλλος...
Άβαταρ μέλους
pepe
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Τετ Δεκ 15, 2010 15:14
Τοποθεσία: Πετρουπολη
Αυτοκίνητο:

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παιδικη χαρα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες

cron