ΙΔΕΕΣ ???

Χώρος αναψυχής, ανέκδοτα, videos κλπ...

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Troll, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό vagelis » Κυρ Μάιος 30, 2010 14:57

Δεν το πιστευω εχω τις χαρες και το τρεξιμο με τα δυδιμα μου ηρθε και η κατραπακια απο τον Neck.Μηπως σε πειραξε η ζεστη αγορι μου!!!!!!!
vagelis
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 22, 2009 17:40
Τοποθεσία: Χαλανδρι
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Δευτ Μάιος 31, 2010 10:02

Παιδιά του το ξεσκίσατε το θέμα ..................
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Δημοσίευσηαπό stefanos » Δευτ Μάιος 31, 2010 16:00

Εχει δικιο ο alpinistis του την εχουμε κανει κ....ς την αγγελια.Ανοιξτε του ενα topic για παρτη του και "σταυρωστε τον"!!!!!!!η τι του προτεινεται!!!
Άβαταρ μέλους
stefanos
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 08, 2010 22:31
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

ΙΔΕΕΣ ???

Δημοσίευσηαπό alpininstis » Δευτ Μάιος 31, 2010 16:29

Για να μην του ξεσκ.............το θέμα του ανθρώπου
χώστε οτι γουστάρετε εδώ
Άβαταρ μέλους
alpininstis
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 16:06
Τοποθεσία: Αγ Παρ/υή Αττικής
Αυτοκίνητο: pinin 2.0 gdi 3door

Δημοσίευσηαπό Brazilianos » Δευτ Μάιος 31, 2010 17:03

Ενας ενας θα αλλαξοπιστησετε ολοι!!!! :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: Η αρχη εγινε!!!!
Τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι
δεν εχουμε κουταλι να φαμε!
Άβαταρ μέλους
Brazilianos
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: Τετ Δεκ 16, 2009 18:51
Τοποθεσία: Ξανθη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό lois l040 » Δευτ Μάιος 31, 2010 17:41

Σκεψου το ξανα γιατι Pajero 3,5 με επαγγελματικη αδεια δεν βρισκεις και ευκολα!Τυχερος ο νεος ιδιοκτητης!
Άβαταρ μέλους
lois l040
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 01, 2009 16:54
Τοποθεσία: Σερρες
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό stefanos » Δευτ Μάιος 31, 2010 17:51

Brazilianos έγραψε:Ενας ενας θα αλλαξοπιστησετε ολοι!!!! :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: Η αρχη εγινε!!!!


Εμεις θα μιλησουμε κυριοι,με βαρβατα επιχειρηματα :hehe: :hehe: :hehe:
Άβαταρ μέλους
stefanos
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 08, 2010 22:31
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Δευτ Μάιος 31, 2010 20:11

lois ειναι σπανιο να βρεις εως και απιθανο...το μοντελο αυτο ηταν η καψουρα μου,αυτοκινητο που σου κανει ολα τα χατιρια με ροπη ατελειωτη και προθυμο να σου κανει ταξιδια οπως το πιο ανετο ΙΧ μεχρι να βγεις στο εκτος δρομου κομματι που θες να πας και πιστεψε με εκει να δεις ανεση...το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να εχω ενα αμαξι για την οικογενεια,αλλο για την δουλεια και αλλο για την κ@βλ@ μου που ειναι οι εκτος δρομου διαδρομες...δεν εχει σχεση με το l40 χωρις να θελω να το υποβιβασω η με το πινιν,νιβα και βιταρα που ειχα και αλλα διαφορα τζιπακια φιλων που εχω οδηγησει...το βρηκα επαγγελματικο με 88 ευρω σημα με διαφορα εξτρα,εισαγωγης απο γερμανια που εκτελωνηστηκε το 2003 αλλα ειπαμε δυστυχως η ευτυχως οι προτεραιοτητες αλλαζουν....και απο καυσιμο που πολλοι μπορει να σκεφτονται οτι ρουφαει δεν ειναι τραγικα τα πραγματα,παιζει ρολο πως το δουλευεις στο δρομο...αυτα κυριοι γιατι το πουλαω με βαρια καρδια το πατζερακι και ξερω οτι δεν θα το ξαναβρω :( ...αλλα...
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Δευτ Μάιος 31, 2010 20:21

στην πρωτη φραση μου βγαλτε το δεν...απο λαθος γραφτηκε.....ΕΙΝΑΙ σπανιο εως ακατορθωτο να το βρεις
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό stefanos » Δευτ Μάιος 31, 2010 23:27

Γιαυτο φιλε μου θα παρεις L200 τετραπορτο :hehe: !!!!!!!!Eιναι ενα εργαλειο που θα σου κανει ολα τα παραπανω(δουλεια,οικογενιακο,κ@βλ@).Εχεις το πλεονεκτημα επαγγελματικου αυτοκινητου,οποτε το εκμεταλευεσαι,άπλα εμπρος και πισω(τη μια εχεις τα εργαλεια σου μεσα,και την αλλη εχεις πορτπαγκαζ............με αντηλαλο!!!!) .
Τωρα εαν ειναι το προηγουμενο μοντελο η το τελευταιο?? βαλτα κατω και δες.
Το προηγουμενο σιγουρα "φτιαχνεται"καλυτερα για εκτος δρομου,λογω περισσοτερων και πιο ψαγμενων επιλογων,το τελευταιο εχει καλυτερη ποιοτητα κυλησης και πιο οικονομικο σε καταναλωση,και γενικοτερα πιο εκσυγχρονισμενο(και τα δυο παντως,εαν ψαχτεις εχουν πολλα πραματακια,ορεξη να΄χεις και εαν θες να βαλεις το χερι στη τσεπη και να σου βγει απο το ................μπατζακι)

Οποτε.........καροτσα ασυζητητη!!!!!
Άβαταρ μέλους
stefanos
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 08, 2010 22:31
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό drsonic 21 » Δευτ Μάιος 31, 2010 23:45

Αδελφε Νεκταριε , καταρχας συμφωνω απολυτα με τον Στεφανο και αυτη θα ηταν και η δικη μου επιλογη L200 ή Hilux, τετραπορτο παντα!!!Γνωριζοντας ομως την ιδιοσυγκρασια σου αδελφε Νεκταριε θα σου προτεινα και τα εξης παρακατω, pajero mk2 2,8 diesel3dr, toyota land cruiser 3,0 diesel 3dr και nissan patrol gr 3dr.
Άβαταρ μέλους
drsonic 21
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: Τετ Οκτ 08, 2008 22:53
Τοποθεσία: Αθηνα,Αγιοι Αναργυροι
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό drsonic 21 » Τρί Ιουν 01, 2010 00:12

Άβαταρ μέλους
drsonic 21
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: Τετ Οκτ 08, 2008 22:53
Τοποθεσία: Αθηνα,Αγιοι Αναργυροι
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Τρί Ιουν 01, 2010 03:13

Πωλητε pinin 1.8GDI SS4 ενα απο τα ελαχιστα 1.8 gdi ελληνικης αντιπροσωπιας πραγματικα συλλεκτικο και ενα απο τα δυο σε ολη την Ελλαδα χρωματικου συνδιασμου πρασινο ασημι(εξακριβομενο)...επιπλεον συλλεκτικη αξια!fullextra ΜΕ 142.000 Χλμ τα παντα αλλαγμενα απο αναλλωσιμα!Εχει και πολλα after market εξτρα οπως ζαντες λαστιχα ποδιες αλουμινιου,αποστατες τροχων!!!
Το αμαξι ειναι πραγματικη γκομενοπαγιδα για τους πεταχτουληδες!!!Επισης αυτοκολητα ''μπαμπα μην τρεχεις'',"ο ασυμβηβαστος"και "ο Γυφτογκομενος της γειτονιας σας"!!!Μοδελο 2000 μχ!!Το καλλημα του δεξιου καθισματος εχει αλλαχτει με νεο και το παλιο εχει μπει σε θωρακισμενη προθηκη οπου δινετε δωρο καθως εχει τα ιχνη απο την απωλεια του πολυτιμοτερου αγαθου τριων ανυποψιαστων κορασιδων!!! :fff:
Το αποχωριζομε μετα πονου καρδιας και ψυχολογικων προβληματων λογω αγορας νεου πετρελαιοκινητου οχηματος δυτου ρολου παντοδαπου εδαφους και ανοιχτης οροφης μαρκας Μινωταυρος ελληνικης σχεδιασης και κατασκευης(αμ πως)......



Εικόνα
Εικόνα



ΡΕ ΔΕΝ ΠΤΥΕΤΕ ΤΟΥΣ ΓΕΝΝΗΤΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΑΔΕΝΕΣ
:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Ovelix » Τρί Ιουν 01, 2010 03:32

Εδω το ιστορικο του νεου μου οχηματος
http://www.minotavros.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=34

Αν σας λεει κατι αυτο η μαρκα εχει αρχικο Μ και ο προμηθευτης και κατασκευαστης Σκαι με το αναλογο αυτοκολλητο!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Ovelix
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 28, 2008 20:34
Τοποθεσία: Πατρα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mirage » Τρί Ιουν 01, 2010 08:14

ρε ovelix!!!!!
παλι καλα που προλαβα!!!!νασαι καλα,γελασα οσο δεν φανταζεσαι!!!! :worship: :hehe: :hehe: :hehe:
" ΕΚ ΤΗΣ ΚΟΝΕΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΩΜΑΙ "
Άβαταρ μέλους
mirage
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1378
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 17:57
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αυτοκίνητο:

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παιδικη χαρα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron