Ζητείται για pajero l040

Ότι πουλάτε κι ότι θέλετε ν' αγοράσετε...

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Troll, Ιδρυτικά μέλη

Ζητείται για pajero l040

Δημοσίευσηαπό paris.paji » Τετ Νοέμ 20, 2013 19:19

Για ακόμη μια φορά ψάχνω γρανάζι 5ης από σασμάν L040 μοντέλο '90 αν ξέρει κάποιος που μπορώ να ρωτήσω η αν έχει από από κανά διαλυμένο σασμάν και είναι καλό το γρανάζι

Και για το λόγο ότι με έχει κουράσει το θέμα με το σασμάν και έχει γίνει επισκευή 2 φορές μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα αν δεν βρω το γρανάζι το συγκεκριμένο σκέφτομαι να πάω για άλλο σασμάν (πάλι γουρούνι στο σακί θα πάρουμε) αλλά τλσπ.
αν έχει κάποιος κάτι καλό υπόψη του η κάποια άλλη λύση..



:bye:
paris.paji
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2011 00:32
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Πάνος » Πέμ Νοέμ 21, 2013 19:40

Μπορεί να βρείς μια άκρη από το μάστορα του δικού μου. Είναι λιγομίλητος αλλά έντιμος. Τηλ: 210 4202161. Ζήτησε τον Αντρέα και πες του από τον Πάνο.
Πάνος
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 704
Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 11:19
Τοποθεσία: Κυψέλη
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό paris.paji » Τρί Νοέμ 26, 2013 20:04

Πανο ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια πηρα τηλ αλλα δεν ειχε κατι να βολευτουμε , μου εδωσε και αλλο τηλ απο φιλο του αλλα και αυτος δεν ειχε κατι..
Συνεχιζεται η αναζητηση.......... εχει γινει το θεμα γραναζι ανταλλακτικο για διαστημοπλοιο της NASA :?
paris.paji
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2011 00:32
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό paris.paji » Πέμ Νοέμ 28, 2013 16:25

paris.paji έγραψε:Πανο ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια πηρα τηλ αλλα δεν ειχε κατι να βολευτουμε , μου εδωσε και αλλο τηλ απο φιλο του αλλα και αυτος δεν ειχε κατι..
Συνεχιζεται η αναζητηση.......... εχει γινει το θεμα γραναζι ανταλλακτικο για διαστημοπλοιο της NASA :?


Μηπως καποιος αλλος φιλος εχει κατι υποψη του?? :help:
paris.paji
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2011 00:32
Αυτοκίνητο:


Επιστροφή στο Αγγελίες - Ευκαιρίες (αφορουν αυτοκινητα)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες

cron