2012-2013

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό gargas » Κυρ Οκτ 07, 2012 17:45

Πάνος έγραψε:
stefanos έγραψε:Καλα......προ της βολτας κανονιστε να μαζευτουμε να πουμε καμια μ@λ@κ!@ τρωγωπινοντας!!!

Πές τον τόπο και το χρόνο ντέ, γιατί αλλοιώς δεν ανοίγει η λίστα!




:goodpost:
Άβαταρ μέλους
gargas
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1959
Εγγραφή: Πέμ Απρ 30, 2009 20:17
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό SALAMALIKIS VAGELIS » Δευτ Οκτ 15, 2012 21:32

Παιδακι καλα εσεις που "κινειται τα νηματα" εκ τον Αθηνων βεβαιως βεβαιως δεν βλεπω φετος να εχετε ωρεξη,σκοπο να ανοιξεται την χρονια με καμια καλη εκδρομουλα διαρκειας οπως γινετε καθε χρονο?? ωραιες λοιπον η συνευρεσης και τα τσιμπουσια που κανονιζετε και καλα να περασετε,γιατι αυτο προεχει αυτην την εποχη,ομως καλητερα απο μια καλη συνευρευρεση στα βουνα δεν νομιζω οτι υπαρχει. Για να δουμε λοιπον καμια καλη ιδεα - προταση για την πρωτη μας Ε Κ Δ Ρ Ο Μ Η . Απο βροχη εδω στην πατρα βρεχει απο το σαββατο ασταματητα!!! πολυ λασπη λεμε. Για να δουμε τους αρχηγους να περνουν καμια προτοβουλια. :fff: :fff: :fff: :bye: :bye:
Άβαταρ μέλους
SALAMALIKIS VAGELIS
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 23, 2010 18:09
Τοποθεσία: KATO ACHAIA
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό pininokio » Δευτ Οκτ 15, 2012 23:39

βαγγελη να κανω μια διευκρινηση...δεν εχουμε αρχηγους προεδρους κτλ.ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε.μερικοι απλα ειναι περισσοτερο ψαγμενοι απο αλλους αλλα αυτο δεν τους κανει αρχηγους... ολοι μια παρεα με κοινο παρονομαστη...κ επειδη εχει ξαναγινει αυτη η κουβεντα θα πω παλι τα εξης.για να γινει μια εκδρομη ειδικα αν δεν ειναι ημερησια θελει αρκετο ψαξιμο απο τον διοργανωτη κ αρκετο χρονο ποσο μαλλον αν δεν εχει ξαναγινει σε γνωστα μερη.επισης να τονισω οτι ο καθενας απο μας μπορει κ πρεπει να διοργανωνει βολτες-εκδρομες...οποιος θελει κ δεν γνωριζει το πως εδω ειμαστε να μας ρωτησει.αν δεν εχει τον εξοπλισμο πχ χαρτες κτλ παλι εδω ειμαστε να τον βοηθησουμε.μ αυτο τον τροπο κ οσοι δεν ξερουν θα μαθουν απο πλοηγηση οργανωση εκδρομων -χαρτογραφηση πραγμα πολυ καλο νομιζω αλλα κ περισσοτερες εκδρομες-βολτες θα γινονται.κανεις δε γεννηθηκε γνωριζοντας τα παντα...ολοι ρωτησαμε διαβασαμε δοκιμασαμε ισως οχι τοσο επιτυχημενα τις πρωτες φορες αλλα τα καταφεραμε.ελπιζουμε το ιδιο για τους υπολοιπους.ορματε λοιπον γενναιοι μου οπως λεει κ ο φιλος συμπολεμιστης alpininstiς κ οργανωστε τη δικη σας εκδρομη...ανταποκριση σιγουρα θα υπαρξει !!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pininokio
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2008 15:33
Τοποθεσία: mellisia
Αυτοκίνητο: pajero pinin 2.0 GDI

Δημοσίευσηαπό SALAMALIKIS VAGELIS » Τρί Οκτ 16, 2012 22:04

Παρη σωστα αυτα που λες και συμφωνω, εγω εδω στην Πατρα ενας ειμαι και δεν μπορω να παρω τετοια πρωτοβουλια μονος μου, εσεις εκει ειστε πολοι και μπορειτε ευκολα δυο - τρεις μαζι να βρεθειτε και να κανονησετε, εχετε την εμπειρια και τα εργαλεια να βγαλετε προορισμους πολλους. Δεν μιλησα για αρχηγους - προεδρους, ομως ο "νεος ειναι ωραιος ο παλιος ειναι αλιως" :hi: :hi: παντος αν γουσταρετε Αχαικα βουνα ειμαι προθυμος να βγαλω κανα διημερο...???? :bye: :bye:
Άβαταρ μέλους
SALAMALIKIS VAGELIS
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 23, 2010 18:09
Τοποθεσία: KATO ACHAIA
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Pinin on the Rocks » Τρί Οκτ 16, 2012 22:15

Από διαδρομές και μέρη άλλο τίποτα... αν οργανωθώ λιγάκι έχω για όλα τα γούστα στο μυαλό μου... για Νοέμβρη φαντάζομαι
Άβαταρ μέλους
Pinin on the Rocks
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 15:39
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό SALAMALIKIS VAGELIS » Σάβ Οκτ 27, 2012 20:45

Mαγκες περυσι τετοια ημερομηνια ημερα πεμτη προς παρασκευη ειμασταν στο δρομο προς Καρπενησι οπου και ξεκινησαμε την τριημερη εκδρομη μας, Με χαρα και μεγαλη διψα να ξεκινησουμε να καταπιουμε τις διαδρομες που ηταν στο προγραμμα. φετος δεν ανασενει.... κανεις για καμια εκδρομη. αρε πουτανα κριση.... :fff: :fff: :fff: :fff:
Άβαταρ μέλους
SALAMALIKIS VAGELIS
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 23, 2010 18:09
Τοποθεσία: KATO ACHAIA
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Pinin on the Rocks » Δευτ Οκτ 29, 2012 01:29

Νέκρα.... :skull: :skull: :skull:
Άβαταρ μέλους
Pinin on the Rocks
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 15:39
Τοποθεσία: Αθήνα
Αυτοκίνητο:

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ζητείται παρέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες

cron