Κυριακη 2 Νοεμβριου: Μαραθωνας-Φραγμα-Αγ.Στεφανος-Κελλυ

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » Σάβ Οκτ 25, 2008 01:03

kostis έγραψε:τελικα υπαρχει χωρος για ενα feroza και ενα pajero pinin για το 2 σκελος;;;;;;;


Γιατι μονο το δευτερο??? Παντως παιδες να ξερετε ειμαστε πολλα ατομα και ο φιλος με το Feroza εχει φρεσκοβαμμενο τουτου δεν κανουν καλο τα κλαδια.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 11:50
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό andreas pinnin 1.8 » Σάβ Οκτ 25, 2008 20:04

καλησπερα παιδια,ειμαι κ εγω μεσα για τις 2 νοεμβριου εκτωσ απροωπτου φυσικα,που θα γινει η συναντιση κ τι ωρα?
andreas pinnin 1.8
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Οκτ 03, 2008 19:58
Τοποθεσία: korinthos
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Mitsos » Κυρ Οκτ 26, 2008 18:04

Παιδια, σημερα καναμε την ιδια βολτα με αλλα ατομα.
Ημασταν 18 αμαξια κ ταλαιπωρηθηκαμε αρκετα λογω καθυστερησεων!
Οι συμμετοχες ειναι ηδη 12 κ υπαρχει πολυς κοσμος ακομα που θελει να ερθει.
Δεν θελουμε να διωξουμε κανεναν που θα ερθει τελευταια στιγμη στην συναντηση, αλλα να ξερετε οτι οσοι περισσοτεροι μαζευτουμε τοσο μεγαλυτερη θα ειναι η ταλαιπωρια.
Σιγουρα θα υπαρξει επαναλληπτικη σε κοντινη ημερομηνια.....
Mitsos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 15:25
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Mitsos » Δευτ Οκτ 27, 2008 01:17

Oσοι ειναι να ερθουνε μαζι μας, δλδ τα παρακατω οχηματα:

1. Μitsos Feroza
2. Heroicentaur Feroza
3. ΑlexS Kia Sorento
4. Alex23 NewGrandVitara
5. alpininstis Pajero
6. mgv35 Feroza
7. Themis Pajero
8 .pninokio pajero pinin
9 .pininaros pajero pinin
10.junior jimny
11.extractor vitara
12 vlachotzipas KIA sportage

Εχουμε συναντηση στις 9.30 το πρωι κ αναχωρηση χωρις καθυστερηση στις 10.00.
Το σημειο συναντησης ειναι 30μετρα πριν την διασταυρωση Λ.Μαραθωνος-Λ.Κατω Σουλιου, μολις 2χλμ πριν το χωριο του Μαραθωνα στο παρκιγκ του super market Γαλαξια.
Ο χαρτης του σημειου συναντησης φαινεται παρακατω.
Καναλι επικοινωνιας το 19.
Κινητο οποιος το χρειαστει το δικο μου η του Αχιλλεα.
Αν δεν το εχετε ας μας στειλετε ενα πμ να σας το δωσουμε.

Σε οποιον τυχει κατι κ δεν μπορεσει να ειναι εκει η οποιος το μετανιωσε ας μας ενημερωσει το συντομοτερο, αλλιως θα τα πουμε ολοι την Κυριακη!!

Εικόνα
Mitsos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 15:25
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Mitsos » Δευτ Οκτ 27, 2008 15:02

Παιδες υπαρχει μια θεση ακομα επειδη υπηρξε ακυρωση συμμετοχης:
O Kostis κ ο andreas pinin 1.8 ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ 1ο ΠΟΣΤ με τους ορους κλπ κ αν θελετε επιβεβαιωστε κ οι 2 την συμμετοχη σας να μην αφησουμε κανεναν παραπονεμενο!!!

Κωστη αν ερθεις παρε τον Νικο συνοδηγο μιας κ την εκανε ηδη μια φορα την διαδρομη ως οδηγος μαζι μας χτες!
Mitsos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 15:25
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostis » Τρί Οκτ 28, 2008 16:29

mitso εγω ειμαι μεσα αλλα μου ειπε ο νικος οτι δεν περναω σε καποια σημεια.. εχω το pinin 1800 3θυρο τελειως μαμα και με σκαλοπατια.. θα μπορεσω να ακολουθησω;;;οι δικοι μου που εχουν ξαναπαει τι λενε θα τα καταφερω;; :help:
Άβαταρ μέλους
kostis
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 17:49
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Mitsos » Τρί Οκτ 28, 2008 16:39

kostis έγραψε:mitso εγω ειμαι μεσα αλλα μου ειπε ο νικος οτι δεν περναω σε καποια σημεια.. εχω το pinin 1800 3θυρο τελειως μαμα και με σκαλοπατια.. θα μπορεσω να ακολουθησω;;;οι δικοι μου που εχουν ξαναπαει τι λενε θα τα καταφερω;; :help:


Δες ολες τις προυποθεσεις απο το πρωτο ποστ.
Ειναι οι ελαχιστες απαιτουμενες.
Αν πιστευεις οτι το αμαξι κινδυνευει θα ελεγα να μην το ρισκαρεις ειναι κριμα. Στην τελικη αν θελει κ ο Νικος ελατε με το Feroza του που ξερουμε οτι εστω κ με την 2η περναει.
Υ.Γ. Ειχα πει στον Νικο να βγαλει τα δικα του σκαλοπατια κ τελικα απεδειχθει οτι ειχα δικιο!!
Mitsos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 15:25
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό andreas pinnin 1.8 » Τρί Οκτ 28, 2008 19:22

Κλησπερα αποτι ακουω απο εσας μαλλον θα ειναι δυσκολο σε μερικα σημεια να περασω με το pinnin 1800 τελειως μαμα,πειτε μου κ εσεις τι γνωμη σας?
andreas pinnin 1.8
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Οκτ 03, 2008 19:58
Τοποθεσία: korinthos
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Mitsos » Τρί Οκτ 28, 2008 19:34

Παιδες, τα γραφουμε ολα στο πρωτο ποστ.... εγω feroza εχω κ δεν ειμαι σε θεση να κρινω αν περνατε η οχι απο τα επιμαχα σημεια ΑΛΛΑ:
-Χωρις λαστιχα min 50/50 δλδ Α/Τ δεν πας.
-Χωρις ψηλωμα βρισκεις πιθανον στο 1ο, στανταρ στο 3ο σκελος, γι αυτο λεμε η ψηλωμενο η με ποδιες (κ τα 2 ακομα καλυτερα).
Δεν θελουμε να εχουμε ζημιες που χαλανε την εκδρομη κ την διαθεση ολων (γιατι μια παρεα ειμαστε) κ γι'αυτο τα λεω ολα αυτα.

Επισης να πω οτι στα τμηματα 1 κ 3 δεν υπαρχει καμια διαφυγη πριν τα εμποδια κ σε περιπτωση που καποιος δεν μπορεσει να περασει θα ταλαιπωρηθει κι αυτος κ ολλοι με πολλα μετρα οπισθεν κ επιστροφη απο τον ιδιο δρομο της εισοδου.

Θελουμε να παμε να περασουμε ΟΛΟΙ χωρις ζημιες κ να το ευχαριστηθουμε πανω απ ολα.
Δες φωτο ξανακοιτα προυποθεσεις κ αν θες εισαι ευπροσδεκτος στην παρεα μας. :)
Mitsos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 15:25
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό themis » Τρί Οκτ 28, 2008 19:41

Δεν νομιζω να μην περνας ,βλεπω και ενα G VITARA.Εαν κατι δεν σου αρεσει κανεις πισω ,απο βοηθεια και οδηγειες θα εχεις οσο χρειαστει,ολοι καποια στιγμη ετσι ξεκινησαμε....
pinin GDI 2.0L rear and front locker lift 6' tyre 32' long arm by ss-tn
Άβαταρ μέλους
themis
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2224
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 24, 2008 20:14
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Mitsos » Τρί Οκτ 28, 2008 19:43

themis έγραψε:Δεν νομιζω να μην περνας ,βλεπω και ενα G VITARA.Εαν κατι δεν σου αρεσει κανεις πισω ,απο βοηθεια και οδηγειες θα εχεις οσο χρειαστει,ολοι καποια στιγμη ετσι ξεκινησαμε....


Το G.Vitara εχει ακυρωσει επειδη ειδε την διαδρομη κ ηταν με λαστιχα, ψηλωμενο κ ποδιες..... ειναι η θεση που εμεινε για τα παιδια....
Δεν ειναι τπτ τραγικο αλλα τα λεω για να τα ξερουνε.....
Ο,τι φοραει λαστιχα 50/50 περναει το θεμα ειναι αν θελει να ρισκαρει!
Αν μπει εννοειται οτι θα εχει οση βοηθεια χρειαστει οπως παντα αλλωστε!
Mitsos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 15:25
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » Τετ Οκτ 29, 2008 01:48

Pinin 5 πορτο εχει κανει ολα τα κομματια αυτα εκτος απο της Κελλυς αλλα επειδη το εχω ζησει και αυτο το αυτοκινητo δεν εχει καποιο προβλημα για τα εμποδια αυτα. Το θεμα ειναι ο οδηγος σε τη διαθεσει ειναι να περασει απο μερικα κλαδια και να σκαρφαλωσει πανω σε πετρες. Εννοειται πως με σκαλοπατια υπαρχη 100% προβλημα. Πες του φιλου του ΝΙΚΟΥ με το FEROZA αν ειναι να ερθετε μαζι με το δικο του.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 11:50
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Troll » Τετ Οκτ 29, 2008 21:11

andreas pinnin 1.8 έγραψε:Κλησπερα αποτι ακουω απο εσας μαλλον θα ειναι δυσκολο σε μερικα σημεια να περασω με το pinnin 1800 τελειως μαμα,πειτε μου κ εσεις τι γνωμη σας?


Aντρεα, αν εσυ πιστευεις οτι θα χαλαστεις αν ακουσεις χτυπημα απο πετρα ή γδαρσιμο απο κλαδι, καλυτερα να μην πας. Το σημαντικο ειναι να περασουμε ολοι καλα. Μπορεις να πας στην ευκολη διαδρομη, αλλα στο δυσκολο κομματι δεν νομιζω να μπορεσεις να ανταπεξελθεις, οχι τοσο απο θεμα υψους, οσο επειδη δεν εχεις αργα... αν κανω λαθος διορθωστε με.
Ουτως ή αλλως τα παιδια που διοργανωσαν αυτη τη βολτα ηταν ξεκαθαρα απ'την αρχη οσον αφορα τις προυποθεσεις. Απο 'κει και περα ειναι στην κριση (αλλα κυριως στην τρελα :lol:) του καθενος για το αν θα λαβει μερος ή οχι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Troll
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 18:56
Τοποθεσία: ...απο 1000 μ και πανω
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » Πέμ Οκτ 30, 2008 00:02

O φιλος troll μαλλον μας λεει τρελους χοχοχοχοχ Εχεις κανα ψυχολογο καλο να ρθει μαζι στην βολτα να μας δωσει μια λυση στην ασθενεια μας???
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
Weekender
Weekender
 
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 11:50
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Mitsos » Πέμ Οκτ 30, 2008 01:39

heroicentaur έγραψε:O φιλος troll μαλλον μας λεει τρελους χοχοχοχοχ Εχεις κανα ψυχολογο καλο να ρθει μαζι στην βολτα να μας δωσει μια λυση στην ασθενεια μας???


Γιατι σε χαλαει??
Αφου ειμαστε κ το ξερουμε!! :o :o
(ειναι κι αλλοι 12 που θα ερθουνε μαζι μας αλλα μην τους το πειτε!! :hehe: !)
Mitsos
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 29, 2008 15:25
Αυτοκίνητο:

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ζητείται παρέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες

cron