ΟΥΖΟΚΑΤΑΝΥΞΗ ΣΤΗ ΡΑΦΗΝΑ

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

ΟΥΖΟΚΑΤΑΝΥΞΗ ΣΤΗ ΡΑΦΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ » Πέμ Μαρ 04, 2010 21:46

Σας προσκαλω ολους(οσοι πιο πολυ ερθουν τοσο καλυτερα)για ουζακι και μεζεδακι στη Ραφηνα να κατσουμε χαλαροι και οχι μεσα σε λασπες, τραβηγματα,καταδυσεις κτλ να τα πουμε ,να γελασουμε ,να γνωριστουμε καλυτερα και να σχεδιασουμε πως θα κανουμε ΘΗΡΙΑ(το τερπνον μετα του ωφελιμου)τα αυτοκινητα μας.Επειδη ομως δεν εχω τηλεφωνα κανενος σας για να βρουμε μερα και ωρα συννενοηθειτε μεταξυ σας και πειτε μου.
Α και κατι αλλο(απευθυνομενος στον Θεμη και τον Χρηστο)με πηρε ενα παιδι σημερα τηλεφωνο γιατι μονο το δικο μου βρηκε στην σελιδα μας και μου ειπε πως ειναι απο Χαλκιδα ,θελει να γραφτει στο PAJERO CLUB και δεν τα καταφερνει και με παρακαλεσε να τον βοηθησω .Εγω δεν μπορουσα γιατι και εγω απο χαζομαρα ειχα χασει τον κωδικο μου και δεν μπορουσα ουτε ο ιδιος να μπω και τον παρεπεμψα να διαβασει τις ευκαιριες-αγγελιες μηπως βρει εκει καποιο τηλεφωνο σας για να τον καθοδηγησετε.Εχει το παλικαρι ενα pinin και θελει να το σηκωσει και να βαλει λαστιχα.Δεν ξερω τι εγινε απλα ενημερωνω.Βαλτε κι εσεις ρε παιδια καπου ενα τηλεφωνο αναγκης για τετοιες περιπτωσειΣ
Νεκταριε εισαι επιτιμος καλεσμενος για το ουζακι μπας και δω απο κοντα και τους προφυλακτηρες σου για τους οποιους ειπαμε εχω μπει στη σειρα για παραγγελια μολις ευκαιρησεις
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 15:58
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό themis » Πέμ Μαρ 04, 2010 22:25

Νικο τα τηλεφωνα ολων μας ειναι στην ενοτητα ( νεα μελη) (αντζεντα)
pinin GDI 2.0L rear and front locker lift 6' tyre 32' long arm by ss-tn
Άβαταρ μέλους
themis
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2224
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 24, 2008 20:14
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ » Πέμ Μαρ 04, 2010 22:42

themis έγραψε:Νικο τα τηλεφωνα ολων μας ειναι στην ενοτητα ( νεα μελη) (αντζεντα)

Θεμη μου μαλλον εγω δεν εχω προσβαση εκει και δεν μπορω να μπω.Δεν πειραζει βρειτε 5-6 ατομα μια μερα και ωρα που να σας κανει και γραψτε το η παρτε με τηλεφωνο ωστε να κανονισω τα κολπα εδω αν συμφωνειτε και μπορειτε πανω απο ολα
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
Newbie
Newbie
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 15:58
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Troll » Πέμ Μαρ 04, 2010 23:54

Nίκο, δές εδώ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Troll
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 18:56
Τοποθεσία: ...απο 1000 μ και πανω
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Παρ Μαρ 05, 2010 08:39

Νικο σε ευχαριστω για το καλεσμα να εισαι καλα!!!....εαν ταιριαξει η ημερομηνια γιατι θα ερθω καποια απο τις επομενες μερες αθηνα ,να εισαι σιγουρος θα ερθω για την παρεα...οσο για τον προφυλακτηρα αν δεν βιαζεσαι να τον βαλεις θα τον φτιαξουμε μην σε ανησυχει :hi: :hi: :hi:
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mirage » Παρ Μαρ 05, 2010 11:33

το βρισκω πολυ καλη ιδεα μιας και το ουζο ειναι το αγαπημενο μου ποτο....
αντε να βρεθουμε και να γνωριστουμε καλυτερα...
" ΕΚ ΤΗΣ ΚΟΝΕΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΩΜΑΙ "
Άβαταρ μέλους
mirage
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1378
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 17:57
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό kostas_V6 » Παρ Μαρ 05, 2010 12:14

Nek έγραψε:Νικο σε ευχαριστω για το καλεσμα να εισαι καλα!!!....εαν ταιριαξει η ημερομηνια γιατι θα ερθω καποια απο τις επομενες μερες αθηνα ,να εισαι σιγουρος θα ερθω για την παρεα...οσο για τον προφυλακτηρα αν δεν βιαζεσαι να τον βαλεις θα τον φτιαξουμε μην σε ανησυχει :hi: :hi: :hi:


μετα απο ποσους ειναι η σειρα μου Νεκταριε ??? :hehe: :hehe:


Οσο για τα ουζα ειμαι μεσα , αν μπορειτε καμια καθημερινη απογευματακι γιατι ΠΣΚ ειναι λιγο δυσκολο !!!!
Άβαταρ μέλους
kostas_V6
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 14, 2008 13:06
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπός
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό Nek » Παρ Μαρ 05, 2010 18:18

μην αγχωνεσαι και ολα θα γινουν :hehe: :hehe: :hehe:
Nek
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 20:52
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Αυτοκίνητο:


Επιστροφή στο Ζητείται παρέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες

cron