Κληση τροχαιας για πετρελαιο στην Αττικη οδο!!!!!

Γενικα θεματα

Συντονιστές: alpininstis, pininokio, Ιδρυτικά μέλη

Κληση τροχαιας για πετρελαιο στην Αττικη οδο!!!!!

Δημοσίευσηαπό stefanos » Πέμ Αύγ 11, 2011 18:05

Κυριοι!!!Αθηνων και Θεσσαλονικης.........ολιγον προσοχη γιατι κυκλοφορουν μερικοι "σεριφηδες " τυπου Dirty Harry ολιγον ασχετοι!!!
Αρπαξα κληση για πετρελαιο στη εισοδο της Αττικης οδου στη Μεταμορφωση(150ε πληρωτεα στη ΔΟΥ!!).
Ο κυριος ασχετος,διαβαζωντας μου την αδεια να λεει "απαγορευεται η κυκλοφορια εντος ζωνης Ν.Αττικης και Θεσσ/κης"....."δε την εχεται διαβασει κυριε "μου λεει??....."Δεν ενοοει ολο το νομο Αττικης"του λεω.....το "εντος ζωνης" ενοει συγκεκριμενες περιοχες"...."Οχι,ενοει ολη την Αττικη"......."Καλα και η αδεια που βγηκε για την περιοχη της Ραφηνας???"......"Ενοει να παρετε το αμαξι και πηγενεται επαρχια"!!!!!!!!!!!!!! :priest: :wall: :wall: :smoke: ......ναι,θα με βουτηξει το Σινουκ την αλλη φορα να με βγαλει απο Ραφηνα-Εθνικη............Μιλαμε για κλωτσια στα αρΧ!Δ!Α.....
Πρωι-πρωι,δε επαιζα με τη τυχη μου γιατι μου την ειπε γιατι δεν ειχα νουμερο εμπρος!!!(300 τα ε!!)...αφαιρεση διπλωματος μεχρι να πληρωθει η κληση!!!......συν τον εργατη να φενεται φορα παρτιδα και το κοιταζε καλα-καλα τρεις-τεσσερις φορες ......και την σημανση με το "Π" στο τζαμι!!!!"εχεται κολλησει ενα σωρο αυτοκολητα μου λεει αλλα αυτο οχι"......"Δεν εχει μεινει χωρος"του λεω!!!!
.........Αντε βγαλε ακρη.......
Άβαταρ μέλους
stefanos
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 08, 2010 22:31
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό mirage » Πέμ Αύγ 11, 2011 18:37

Στεφανακο ησουν μεσα στην Αττικη οδο?Ρε τους πεοκρουστες!!!Μην το αφησεις,τρεχα τους!!!Παρε με τηλ!
" ΕΚ ΤΗΣ ΚΟΝΕΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΩΜΑΙ "
Άβαταρ μέλους
mirage
4-wheeler
4-wheeler
 
Δημοσιεύσεις: 1378
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 17:57
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό stefanos » Πέμ Αύγ 11, 2011 19:38

Γιωργο,ναι μεσα ημουν(οτι μπηκα )......απαγορευται στην Αττικη οδο σιγουρα!!!επιτρεπεται υποπρουποθεσεις(αεροδρομια-λιμανια κτλ)......αλλα δεβγαζεις ακρη,και το θεμα ειναι για τα υπολοιπα.....οι τυποι ειναι ανημερωτοι εντελως(ειχε βγαλει ενα βιβλιαρακι για να βλεπει τους κωδικους της παραβασης!!).....Η αδεια του τρανζιτ δεν εχει σχεση με του Μητσου,ιδια κατηγορια ειναι...
Γιωργο.....με βλεπεις να εχω χρονο και ορεξη για τους τρεχω???????
Άβαταρ μέλους
stefanos
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 08, 2010 22:31
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ
Αυτοκίνητο:

Δημοσίευσηαπό gargas » Παρ Αύγ 12, 2011 17:05

κριμα ρε γαμωτο τους μαλ....ες αυγουστιατικα!!!!!


να δουμε θα επιτραπει που λενε......... μηπως και ησυχασουμε!!!!
Άβαταρ μέλους
gargas
Off-Roader
Off-Roader
 
Δημοσιεύσεις: 1959
Εγγραφή: Πέμ Απρ 30, 2009 20:17
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Αυτοκίνητο:


Επιστροφή στο Γενικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες

cron